Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt vki mostanság a Kleopátra...

Járt vki mostanság a Kleopátra házban 12 hetes uh+kombi teszt nevű akciós csomagot igénybe véve? Illetve mondat értelmezés?

Figyelt kérdés

[link]


itt vannak a lehetőségek és elvileg mi az utolsóra megyünk. Telefonon megkérdeztem hogy ezt hogy kell érteni (felénk maga a kombi teszt 9 ezer ft és mellé ugye nem jár uh csak sztk-s ami 2 perc) tehát 11900 ft a kombi teszt PLUSZ az uh? Azt mondta az asszisztens hogy igen de nem értem akkor ezt a felsorolást sem meg hogy hogy lehet akkor az ára ugyanannyi mint az első pontban írt "komplett genetikai uh " nevű csomagnak?

"vérvételes Down-kór szűrés a Komplett Genetikai 4DUltrahang mellé Kombinált Teszt és Tripla teszt" ezt a mondatot pedig nem is tudom értelmezni így vessző híján, tehát nem azt jelenti vajon hogy a komplett uh 11.900 és mellé még 11 900 a vérvétel?

Vagy ha esetleg vki járt ott mostanság, elírná mit kapott a pénzéért és mennyit fizetett?



2013. ápr. 21. 14:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
szerintem ez 2x11.900 Ft-ot jelent. amúgy a kombinált tesztben benne van a 12. heti genetikai uh, így még inkább összezavaró az egész, de ha náluk akciósan 11.900 a 12 heti ultrahang, akkor vérvétellel együtt biztosan nem uannyi, tehát az ár duplán értendő szerintem. engem nem győztek meg, én a hyleyedben körülnéznék még...
2013. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Hát azért nem értem mert elvileg ők egy olcsóbb rendelő és direkt rákérdeztem a telefonban. és ott azt mondta az asszisztens hogy 11900 a teszt PLUSZ az uh együtt...

viszont a listát akkor továbbra sem értem, ha meg ő mondott rosszat azt se igazán.

Az meg ha a kombi teszt 12 ezer ft plusz 12 ezer még az uh (nagy vonalakban, nyilván azt a 100 ast nem fogom visszakérni) az meg nagyon durva 24 ezer ft ezért...ráadásul nekünk nem is helyben van tehát utazunk is érte.

2013. ápr. 21. 15:09
 3/25 anonim ***** válasza:
nagyon eltérő az ára, van, ahol simán 30.000 ft. én szintén magánúton végeztettem el, ott is volt egy kis turpisság, mert elvileg a DVD benne volt az árban (honlapos árlista szerint), de valójában felárat klellett fizetni érte és a kombinált teszt, a kielemzés szintán benne volt, csak azt felejtették el elmondnani, h magáért a vérvételért is kell külön fizetni (tehát annak is van munkadíja, h vki megszúr egy tűvel és pár másodpercre bent tartja :-)). de még így is rendben volt. szóval vigyázz és igyekezz tisztázni, mert nekem az a tapsztalatom, h a magánklinikák utaznak arra, h ne legyenek egyértelműek és a helyszínen érjen meglepetés, mert akkor már kevésbé fiogsz visszakozni
2013. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Hát ez tök gáz akkor mert 13 hetes leszek pont tehát már hova megyek akkor másik tesztet végeztetni? Meg ha már ott vagyunk felutazunk nyilván nem mondom vissza de azért ez meredek akkor főleg hogy így rá is kérdeztem. Az a baj hogy csak 12 től nyitnak és addigra nekünk már el kell indulni ha oda akarunk érni az időpontunkra. Tehát 12 kor már hiába hívom fel őket.

Azért még reménykedem, hátha válaszol vki aki mostanság volt náluk.

2013. ápr. 21. 15:19
 5/25 anonim ***** válasza:

Szia!!!


Nem ajánlom a kleopátrát!!!! 3 hete voltam 4D UHn, és borzLmas. A minőség rossz, mármint az lehet jó, de az a doktornő, vlami Katalin...csak ahoz ne menj!! Nekem az egész felvételen az látszik, hogy a gépet össze vissza rángatja a hasamon! Soha nem efek ida!

2013. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Baráth Zsuzsa lesz állítólag, őt dícsérik...
2013. ápr. 21. 15:28
 7/25 A kérdező kommentje:
Itt a honlapon sem írnak más munkatársat, nem tudom ki lehetett ez a Katalin.-.. Nemét megmondták neked egyébként?
2013. ápr. 21. 15:29
 8/25 anonim ***** válasza:

Pedig valami Katalin volt, de aztán lehet hogy nem. Emf is nézem a papíron hátha rajta van a neve!

Én igaz a 14-15. Hetben voltam, és azt mobdta, kislány! Megnézem a nevet!

2013. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát most teljesen elbizonytalanodtam hogy mit csináljak, nekem erre 24 ezer ft-om nincs/nem lesz ezzel az erővel itthon is csináltathatnám és még benzinezni se kellene odáig...Mondjuk ez változatlanul durva ha félrevezettek a telefonban.
2013. ápr. 21. 15:44
 10/25 anonim ***** válasza:
nem akarlak riogatni, de ilyenkor gyakran azt mondják, h egyszerűen félreértetted a telefonban. de lehet, h tényleg ennyi és nincs benne simli...
2013. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!