Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnétek tudni mi történik...

Szeretnétek tudni mi történik a babátokkal hétről-hétre? Figyelmetekbe ajánlom az Élet az anyaméhben c. dokumentumfilmet. Explorer kell hozzá. Csodálatos.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2009. szept. 25. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Arról nem volt szó, hogy a szülési szenvedést is hozzá kell nézni. Valóban érdekel, hogy mit csinál bent a babus, de köszi a szülésről még nem akarok örlődni. Olyan nincs ahol csak a babát mutatják?
2009. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó,jó.De a szülés...nem igazán a valóság.
2009. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az első fél perc az a bevezető. :) Utána csak a babáról van szó.
2009. szept. 25. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:

A szülésből az elején nem mutatnak semmit. :) Csak a 2. rész végén...

Én már láttam ezt régen, de most mégegyszer megnéztem. Csak arra kell figyelni hogy +2 hetet hozzá kell adni ahhoz amit itt mondanak terhességi hétnek!! (itt 38 hét a terhesség, de ugye ez 40!!)

2009. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na várj. Hogy van ez a + 2 hét? Az ok, hogy nem 38 hanem 40... de akkor ők a megtermékenyüléstől számolnak? Ugye? Tompa vagyok, bocsi :)
2009. szept. 25. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Hogy tudom megnézni?Rákattintottam,bejött az oldal,aztán nem jutottam semmire!Segíts,nagyon érdekelne a film!
2009. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Explorer kell hozzá, annyit tudok. Nekem alapból elindul. Nem tudok segíteni ebben, de talán a párod... :)
2009. szept. 25. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Igen, a megtermékenyüléstől nézik és nem a menzi első napjától. Azaz az ottani 2 hetes terhesség 4 hetesnek felel meg nálunk!
2009. szept. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi a lehetőséget, hogy megnézhessük!Én kiváncsi voltam már rá, és nagyon tetszett:)

Mindenkinek szép babavárást:)

2009. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!