Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mutatna esetleg valaki olyan...

Mutatna esetleg valaki olyan képet ahol még nincs és ahol már le van szállva a pocak? Hányadik héten következik ez be ha bekövetkezik? (hallottam már olyat is hogy valakinek egyáltalán nem száll le szülés előtt csak szüléskor)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Képet nem tudok mutatni, sajnos. Az elsőnél 1 nappal hamarabb szállt le, nehezebbé vált a mozgásom, de nem gondoltam semmire. Pár órával később elfolyt a magzatvíz.


A másodiknál a magzatvíz folyt, de nem szállt le a pocakom, a doki hajnal 4-kor azt mondta, majd estére vagy másnap reggel lesz baba. Ehhez képest 7-re már meg is született, 2 óra alatt leszállt, és ki is tágultam rendesen. Gyors és viszonylag "könnyű" szülésem volt.

2013. ápr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ és gratulálok
2013. ápr. 24. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!