Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Doki vizsgalat nelkul a...

Doki vizsgalat nelkul a panaszaimra kozolte velem hogy folyik a magzatvizem es valoszinu hogy vetelek. Mas is talalkozott ilyen bunko orvossal? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Folyassal mentem ma dokihoz. 18 hetes vagyok. Elmondtam panaszaim es kozolte megy el a magzatvizem es valoszinu hogy vetelek. Annyira megijedtem hogy majdnem elajultam es nagyon rosszul lettem hirtelen. Mindezt ugy kozolte velem hogy meg se vizsgalt. Majd az ultahang megmutatta semmi baj se a vizzel es magzattal, minden normalis.. majd vizsgalat utan kiderult huvelyi fertozesem van. Hogy ilyeszthetett ram igy az orvos? Miert monfta amit mondott?
2013. ápr. 26. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ó te szegény! Ahhoz a dokihoz vissza ne menj! Sajna vannak ilyen hülye dokik:D

Örülök h rendben vagy:)


Kétlányos 38hkm.

2013. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is találkoztam már hasonló szívtelen, bunkó nőgyógyásszal.

Azóta is messzire elkerülöm.

Az ilyen biztos nem a gyermekek, hanem a pénzt szeretete miatt lett nőgyógyász.

2013. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, találkoztam, nem is eggyel...

Azért mondta, mert bunkó és szívtelen! Kerüld el jó messzire! Örülök, hogy minden rendben!

2013. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, tényleg vannak ilyen bunkó dokik. Nekem volt fogadott orvosom, de amikor 30. hetes kismama voltam akkor éppen nyaralt. Egy másik orvos csinálta meg az ultrahangot. Unott pofával megkérdezte, hogy voltam-e Pesten genetikai ultrahangon. Mondtam, hogy nem, mert nem volt rá szükség. Erre kijelentette, hogy pedig érdekes eredményt mutatott volna, de majd ha megjön a dokim, akkor ő elmondja. Na, azt a 8 napot nem kívánom senkinek. Hazajött a dokim, egyből rohantam hozzá a magánrendelésre, erre kijelentette, hogy nincs semmi gond, csak utálják egymást azzal az orvossal, aki vizsgált. Ne aggódj, ha baj lenne, akkor nem így állnának hozzád az orvosok!
2013. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen orvosok. Kerüld el messziről és keress másik dokit.
2013. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ó büdös paraszt!Hát hogy mondhat ilyet?Bocsi de ez úgy felhúzott!Örülök,hogy nincs baj,na de így megrémíteni egy kismamát mikor éppen eléggé izgul,hogy jól legyen a babàja!Ez abszurd!!!
2013. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, egy büdös sz@rházit fogtál ki, akár csak a 4-es válaszoló, na azt a dokit is elküldeném a jóédes... jába. B...kó parasztok, hogy lehetnek már ilyenek. ÉS ezek nevezik magukat szakembernek... csak a pénz számít, az ember meg a gyerek az nem.... kiábrándító.
2013. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!