Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyik héten még 3-4 hetes...

Kóvács-Körösi Mónika kérdése:

Egyik héten még 3-4 hetes vagyok. Egy hét mulva 6 hetes. Egyik nap méhen kivüli, pár nap mulva üres petezsákom van csak.4mms. Jövö héten hétvége felé kellene befeküdnöm a korházba mütétre. De elötte látogassak meg másik dokit? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen 2-őt is.
2013. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A helyedben mindenképpen elmennék egy másik dokihoz. Az is lehet hogy később fogant. A babák se egyformán nőnek. Ez az orvos össze vissza beszél. Beszélj egy másik dokival. Lehet hogy ott se kapsz jó híreket, de legalább kétségeid sem lesznek.
2013. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
p nézen meg másik orvos is. Hallottam oylan esetről hogy ment be a nő a műtétre elötte még volt egy utolsó uh és akkor meg már volt szívverés.
2013. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm pont ugyanígy járt. Mikor már bennt feküdt az osztályon csinált neki a főorvos úr egy utolsó uh-t, és lám dobogott a pici szive a babának. Elhiheted, hogy zokogott a boldogságtól. Azóta megszületett 3 hó-s a csöppség! Szerintem te is menj el másik dokihoz, mert lehet tényleg csak később fogant.
2013. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..azt teszem..ma megyek egy másik dokihoz...igaz ..kicsit tartok attol hogy ugyanaz a válasz..de megnyukszom legalább.mert tul sokat beszél félre a dokim..malyd megirom mi volt...
2013. ápr. 29. 08:22
 6/15 anonim ***** válasza:
drukk!!
2013. ápr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál?
2013. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen..megjártam a dokit..aki salynos azt mondta nincs terheség..ö már a petezsákot sem látja..igaz a terheségi teszt itt is pozitiv..és csütörtökön irány méh kaparás ahogy eredetileg tervezte a másik doki...ez van salynos..na hátha a legközelebbi....köszönöm mindenkinek a választ...jó hogy van kivel megbeszélnie az embernek a dolgokat...szép napót mindenkinek
2013. ápr. 30. 10:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :( de legközelebb sikerülni fog!
2013. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
sajnálom:(
2013. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!