Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fazonú ruhával lehet a...

Milyen fazonú ruhával lehet a legjobban, legegyszerűbben elrejteni, eltitkolni a terhespocakot?

Figyelt kérdés
3. babánkat várom, 12 hetes múltam, és akkora hasam van, mint az előző terhességeimnél a 20. hét körül, vagy még később. Nem szeretném, ha túl sokan tudnának róla, ezért még egy kis ideig el kéne titkolnom, ergo "eltüntetni" a pocakomat. Sajnos 25-30 fokban nem igazán praktikus egy kardigán, a felsőim zöme pedig nem igazán lezser.
2013. ápr. 28. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerezz be egy két tunikát, ami bővebb és leggingsel tökéletes lesz!
2013. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsére most divatosak a bő, alul gumis felsők, a mellben szűk, de alul bővülő ruhák, bárhol kapsz ilyen ruhákat és mivel divatos senki meg nem kérdezi miért hordsz ilyet. "Ebben a melegben nem esik jól a tapadós ruci." Egy bővebb blúzzal is eltudod takarni.
2013. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

fazonra nem tudok mit írni

de mintára igen,

szerintem a tiri-tarka és az apró,sűrű minták is elrejthetik az alakot.

2013. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A meglévő ruháim közül sajnos csak 1 olyan van, ami ápol és eltakar. Vagy beszerzek pár felsőt, vagy hamarosan túl sokan fogják tudni az édes titkomat.

Jön az anyák napja az oviban és a keresztgyerek ballagása.

Tudom, nagyobb problémám ne legyen az életben, de nekem ez most fontos.

2013. ápr. 28. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha már akkora, mint írod, akkor igazából semmivel sem tudod eltakarni. Na meg a kismamák mozgása, járása megváltozik, az meg csak hab a tortán, ha sokat van a kezed a hasadon.
2013. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Na én dettó ugyanígy vagyok és ugyanígy az anyák napján fogok lelepleződni már látom.

És annyira de annyira semmi kedvem most a kérdésekhez meg a "magyarázkodáshoz" hogy jé meg nahát meg 3 gyerek a mai világban stb-...

Nincs most ehhez humorom, bajom is van (így egészségügyileg a terhességgel sajnos) szóval kellően feszült is vagyok.

Én szépen elballagok holnap vagy a kínaiba vagy vmelyik ruhaboltba és veszek ilyen cici alatt lógó fazonú tunikát és hagyom hogy jó dagadtnak higgyenek:DDD

Remélem beválik. Mert viszont ha nem, és rákérdeznek akkor direktbe nem fogom letagadni...de remélem megúszom.

Egyébként én 14 hetes vagyok, az anyák napjára leszek 15 és a hasam akkora mintha minimum 22 hetes lennék.

2013. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
6 os vagyok igen amúgy nekem is annyi a bajom, hogy nem vagyok egy hasas-pocis típus , nem vagyok vékony de hasam azért nem szokott lenni meg a terhes has az ilyen keményebb feszesebb nem olyan mintha "csak" háj lenne...szóval lehet kiszúrják így is...
2013. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!