Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovuláciò után 1 napos...

Ovuláciò után 1 napos enyhe barnázás? Baba?

Figyelt kérdés
3 terhességem lenne. 1 -vel minden ok volt. 2. sajnos nem jött össze . Most már ùjra próbálkozhattunk. Sosem barnáztam "csak ùgy" mensi elött kb 1 héttel . A missed ab-om decemberben volt. Szerintetek baj van vagy esetleg baba?
2013. ápr. 29. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:

ovu után barnázás szerintem nem jelent babát, ettől még lehet majd baba, de hát szegénykém még sehol se tart;)

hormonok rendben vannak?

2013. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ovut úgy értettem, hogy sajnos nem bírom meghatározni nekem mikor volt. Eddig is elég érdekesen működött. De a műtét óta főleg nem tudtam kiszámolni. Ugyanis 24-31 nap között jött meg. De mindig változott. Szóval ezután szerettem volna majd figyelni. De az tuti hogy termékenységi időszak körül voltunk együtt. Csak nem tudom, hogy hányadik napján. Rá 4 nappal jött a barnázás. Az tuti, hogy nálam semmi sem működik átlagosan. :)
2013. ápr. 29. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!