Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Praktikák, tippek amik megkönn...

Praktikák, tippek amik megkönnyítik a szülést?

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok,és egyre jobban kezdek félni a szüléstől,tudom,hogy fáj és ezzel jár,de nagyon tartok tőle!Terhes torna itt a környékben nincs,eljárni pedig nem tudok,arra már nem tudok költeni sajnos !
2013. máj. 1. 10:59
 1/4 sedacurforte ***** válasza:
100%
Málnalevéltea, homeos gyógyszerek, és én rengeteg szülés videót néztem, már az első perctől kezdve, nagyon könnyen szültem, első baba, a szülőszobán 4 órát voltam, persze elötte már itthon voltak menzesz-szerű érzéseim. Nem fájdalmas, inkább olyan, mint amikor az egész testedet valami összenyomná, a kitolási szakaszból én semmit nem éreztem. minden agyban dől el, ne félj tőle, fogd fel úgy , mint egy természetes folyamat, és nézzél sok videót. Amikor az újszülött osztályon voltam, én azt mondtam: még egyet, és most akarok szülni.
2013. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Málnalevélteát már én is hallottam,de nem tudom hol lehet beszerezni,gondolom rossmann,vagy hasonló helyen nem fogom tudni megtalálni!
2013. máj. 1. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj.Ne úgy képzeld el, hogy teljes egészében sok óra kín. Az eleje valószínűleg nem fog fájni,lesz időd hozzászokni, felkészülni a nehezebb részekhez. Amikor nagyon fáj, az azt jelzi, hogy közel már a vége. Ez adjon erőt. Figyelj magadra, olvass sokat arról, hogy mire számíthatsz. És hallgass az orvosodra, szülésznődre. A homeos bogyókat én is ajánlom.
2013. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sedacurforte ***** válasza:
Gyógyszertárakban lehet kapni málnalevél teát.
2013. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!