Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. heti ultrahang szerint...

19. heti ultrahang szerint kislányunk lesz. Lehet, hogy nem jól látták és fiú lesz?

Figyelt kérdés
Székesfehérváron voltam ultrahangon. Változhat még, vagy már biztos?

2013. máj. 1. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos csak akkor lesz ha megszületett. Nekem 24. héten lett lány. (16. héten és a 20. héten is fiút mondtak) Lányként született.
2013. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
MINDIG csak a születéskor tuti.
2013. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Ez nagyban függ a gép minőségén, korszerűségén és az orvos szakértelmén, hozzáértésén, illetve, hogy a baba hogyan helyezkedik el, tehát hogy egyáltalán van-e esély rá, hogy látni lehessen, hogy mi van a lába között.:)

Nekem 20 hetesen mondták azt, hogy úgy látják, hogy kisfiú, 33 hetesen megerősítették és az is lett.

Kislányt könnyebb amúgy elnézni, mivel ha odalóg a köldökzsinór, akkor azt láthatják esetleg kukinak, pedig nincs is. Legalább is én ezt hallottam. Míg a fiúknál ott van a kuki, függetlenül attól, hogy lóg-e oda még valami vagy sem.

2013. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm 4 hete szült, lányt vártak, erre fia lett!

3 orvos is azt mondta lány lesz!!!

Megvette a sok rózsaszín meg csakis cuccot, erre volt nagy meglepetés, de még a doki is meglepődött!!!

Csak ha megszületik lesz biztos a neme!!!

2013. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg akkor biztos, ha megszületett. Nálunk szintén 3 orvos mondta, hogy kislány lesz. 4D-n és genetikain is kislányt mondtak, ráadásul egyértelmű (számunkra), hiszen a szeméremajkakat is mutatták, nem csak oldalról, hogy éppen ott nincs semmi. Mi is lányos ruhákat veszünk, úgy készülünk, hogy csajszi lesz, és meglepetés lenne, ha fiú lenne. (De azért fejben tartjuk, és a fiús ruhákat, amiket kapunk, azért eltesszük... Biztos, ami biztos.)

De tényleg az a 100%, mikor látod, mi rejlik a lábacskák között.

2013. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!