Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen dagad a...

7 hetes terhesen dagad a bokám és a lábfejem. Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
terhesség, láb, boka,dagadás, kismama
2013. máj. 2. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező!


Elhiszem, hogy aggódsz, de egy láb duzzanattól nem hinném hogy bámi bajod esne, főleg nem az embriónak.

Nyár van, és nagyon meleg! Vizesedhetsz terhesség nélkül is.

Javaslom igyál sok folyadékot, pihenj sokat!


Boldog babavárást!


19hkm

2013. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, csak azért kérdeztem, mert még soha nem tapasztaltam ilyet és kicsit megijedtem...remélem, nem lesz rosszabb,mert már így is olyanok a lábujjaim,mint a virsli.
2013. máj. 2. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem azért említsd meg az orvosnak, bár az első válaszolónak igaza van, nagyon hirtelen jött a meleg, de azért figyeld a vérnyomásodat is (elég gyakori a terhesség alatti magas vérnyomás, sajnos nekem is volt) és amikor pihensz tedd magasabbra a lábad, mint a csípős van.... Jó egészséget és szép babavárást! :-)
2013. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Mondd a dokinak, ha mesz! Addig is probalj rengeteget inni, pl 4l viz/ nap. A sok folyadek ivasa hajtja ki a vizet, mert plusz munkara serkenti a veseket. So mentes etrend, labpolcolas.
2013. máj. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
elég hamar jött azért ez durva... nekem még semmi bajom ilyen téren , 24 hetes vok, meg kell említeni é s figyelnek rád akkor jobban szerintem, meg igen sok-sok folyadék
2013. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!