Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lehetséges, hogy sztk-ba...

Az lehetséges, hogy sztk-ba járok orvoshoz, de magánba megyek a kötelező uh-kra?

Figyelt kérdés
A 12. heti egy nagy csalódás volt. A kutyával kedvesebben bántak mint a kismamákkal
2013. máj. 3. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet.Engem is az első alkalommal felhúztak a kórházban,így saját,és gyermekem nyugalma érdekében inkább magánba mentem,még az egészségpénztár is fizette.Az orvosnak az a lényeg,hogy lásson egy leletet,az mindegy neki honnan.
2013. máj. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem pang az EP számlám, már azt a keveset ami rajta volt elhasználtuk.


De akkor én is keresek valami helyet! Nem kell baba mozi, csak normális orvos lássa a babámat!


3 perc se volt a vizsgálat és egy tapló volt a nő aki csinálta!

2013. máj. 3. 07:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Én pl. SZTK-ba járok orvoshoz, de magánban szülök majd (egyedül a kórházi bennfekvéssel van gondom, a többi nem zavar). Magánban bármilyen vizsgálatot megcsinálnak, ha fizetsz, nem muszáj oda járnod terhesgondozásra.
2013. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!