Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez magzatvíz szivárgás?...

Lehet ez magzatvíz szivárgás? Ma reggel amikor felkeltem az ágyból, bő vízszerű folyásom volt, ami végig folyt a lábamon is!

Figyelt kérdés
Voltam vele orvosnál, és le vett valami féle páfrány levél tesztet. Milyen teszt az? 39 hetes terhes vagyok
2009. szept. 28. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha a doki hazaengedett, akkor tuti nem magzatvíz volt, de nem kérdezted meg hogy akkor végülis mi volt ez a folyás?
2009. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék! Ha nem a magzatvíz, akkor mi?
2009. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem mondta, hogy magzatvíz-e vagy sem! Vett le valami féle páfrány levél mintát tesztnek, és azt mondta nyugodta hazamehetek, és kérdezzek rá holnap telefonon, hogy mi lett a tesz eredménye, hogy magzatvíz-e vagy sem! De nekem azóta is szivárog valami.
2009. szept. 28. 15:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Elég érdekes orvosd van, már ne is haragudj..... Nem tudja megállapítani, hogy szivárog-e a magzatvized? Én gyorsan lecserélném a helyedbe...
2009. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen érdekes ez a doki.

Valószínű tényleg a magzatvíz szivárog, de akkor miért engedett haza?

Zárt a méhszájad, nem mondta?

Ugyanis, amikor elfolyik a magzatvíz, utána megnő a fertőzés veszélye, emiatt , ha a szülés nem indulna meg magától, 2 napon belül megindítják.

Legalábbis én így tudom.

Nekem is elfolyt a magzatvizem, vagyis azt hittem, de mikor bementem a kórházba, nem engedtek sétálgatni, mondván, hogy még mindíg szivárog.

Igaz, a fájások szinte azonnal be is indultak a magzatvízzel.

Semmi derékfájás, görcsölés nincs?

Nyákdugó?

Előző este Nekem a nyákdugó távozott, mondjuk én ezt szinte észre sem vettem, olyan volt, mintha kicsit erősebb, sűrűbb folyásom lett volna.

Lehet, hogy holnapra már babázol, jön a hidegfront!

Írj majd, mi volt/van veled, kíváncsi vagyok nagyon.

Könnyű, gyors, problémamentes szülést, és jó babázást kívánok.

Üdv.

2009. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A nyákdugóm már elment egy hete, és nyitott a méhszájam is. C2111-es lett a vizsgálat eredménye a doki szerint. Görcsölni nem görcsölök, csak nagyon feszít amikor járkálok. A hasam alja viszont néha be be szúr, de nagyon! Jön a hidegfront? Mégis mikor?
2009. szept. 28. 16:44
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja és derék fájás az van! Néha annyira, hogy még feküdni is kényelmetlen.
2009. szept. 28. 16:45
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Előző vagyok!

Valószínű már nagyon közeli a szülés!

Amikor leülsz, a szeméremcsont felett nem kell megemelni a pocidat, külömben nem tudnál leülni?

Ha igen, 1 nap alatt beindul, lehet, reggelre már meg is lesz a babád.

Holnap jön a hidegfront, így ez már ma beindíthatja.

[link]

Írj majd, mi újság, sokáíg ülök ma gép előtt, kíváncsi vagyok a fejleményekre.

Üdv.

2009. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem kell megemelni, de amikor felállok, akkor nagyon feszít ott, és alig bírok elindulni. Ha viszont fekszem akkor az átfordulásnál fáj a szeméremcsontom. Azt vettem észre, hogy a babó alig mocorog. Nagyon sokat kell noszogatni, hogy egy kicsit is megmuzduljon. Holnap kettőkor kell felhívjam a dokit, hogy hogy magzatvíz szivárgás-e ez vagy sem, mert akkor lesz meg az eredménye a tesztnek.
2009. szept. 28. 19:38
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem hamarabb fogsz vele találkozni:-)

Minden jót Neked!

A körülményekhez képest jó éjszakát!

/vagy szülést?/

Üdv.

2009. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!