Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nyomok, mint székeléskor...

Ha nyomok, mint székeléskor akkor megindulhat a szülés? Vagy mit csináljak hogy meginduljon? 40hkm.

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jesszum, ne már!

Anyuci, értem én, hogy már kint akarod tudni, de ne viccelj már!

Jön majd, ha itt az ideje. Várj.

Persze bevehetsz trükköket, mondjuk szexelj vagy igyál tonicot, de őszintén szólva, akkor fog kibújni, ha majd akar.

Erőltetni nem szabad! Ha erőlteted előbb lesz aranyered, minthogy kibújjon a baba...

2013. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg durván hangzik... Én is szeretném, ha már kinn lenne, de azért nem ilyen módszerekkel...

39hkm

2013. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk várhatnál míg megindul és addig növeszthetnél agyat. Nem árt ha már gyereket sikerült csinálni.
2013. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezt mondjuk én se értem, hogy lehet ilyen butuska egy gyereket vállaló nő, jesszusom, nehogy nyomjál már!! hova rohansz?:)
2013. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nyomni a kitolásnál kell, ott viszont toljad rendesen majd:-))))huh mik vannak....
2013. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudjátok ki tette fel ezt a kérdést 1-2 hónapja? Én emlékszem :D
2013. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fintor zsofia?? :D
2013. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj! Édes istenem, ennyi ésszel szülővé válni...Nyomni fájáskor kell.
2013. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, ő :D

Mindenesetre nem nyomj kedves kérdező, jönni fog magától!

2013. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyomhatsz de csak kaka fog jönni.
2013. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!