Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok az előtejem ez normális?

Sok az előtejem ez normális?

Figyelt kérdés
34 hetesek vagyunk tudom ,hogy normális az előtej de nekem az elmúlt egy hétben kezdet elég sok lenni, de nem is tudom az elején ilyen sárgás ragacsos volt most meg már olyan mintha víz folyna átlátszó nincs szaga és nem is ragacsos.És ha nem is csöpög akkor ha megnyomom a cicim egyből elkezd folyni.Szerintetek van összefüggés ha már most "ennyi" előtejem van lesz normálisan tejem ? Mert én valahol ebben reménykedek! :) Lehet butának tűnik így ez az egész de első baba és hát nem tudom mi a normális mi nem! ( Édesanyámat kérdeztem ő mondta ,hogy sajnálja de nem emlékszik már rá ,hogy neki mi volt) A válaszokat köszönöm!

2013. máj. 4. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
első babánál 36 hetesen volt előtejem, másodiknál már 30 hetesen. Ugyanilyen, mint most neked. Nyomkodni nem szabad. Első babát 2 éves koráig, másodikat másfél éves koráig szoptattam, de állítólag nincs összefüggés az előtej mennyisége és a szoptatás hossza-sikeressége közt. Boldog babavárást :-)
2013. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! akkor nem nyomkodom!!!:) Hát pedig reménykedtem ,hogy van összefüggés mert sajnos a családban senki nem tudott 3-4 hónapos kórnál tovább szoptatni de volt aki csak 2 hónapos korig és tápszerezni is kellet a babát mert szinte nem nőtt a baba az anyatejtől nem volt elég tápértéke :( és hát én szeretném tovább szopiztatni majd meglátjuk! Szép hétvégét! :)
2013. máj. 4. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor elmondom, hogy visszamenőleg minimum 3 -4 generációról tudok akik 3 hétnél tovább nem tudtak szoptatni. Dédim, nagymamám, anyum sem. Én is "rákészültem" erre, tápszerreceptet előre kértem. 2 éves koráig szopizott a lányom, majd ezután fejtem neki pohárból kapta. A második gyerkőc fiú, ő saját maga hagyta abba a szopit, másfél évesen. Nem törvényszerű, hogy te sem fogod tudni!! :-) ezen ne aggódj!!!! :-) én is csodabogárnak számítok ezzel a családban, mindenki örömére :-) 1. voltam :-)
2013. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BFM válasza:
Nekem már a 16.héten volt előtejem, átlátszó ás állandóan összepötyözi a rucit... és sajna nincs összefüggés, tehát ha sok az előtej az nem azt jelenti , h sok tejed lesz, de mért ne lenne? ;)
2013. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első babámnál olyan 30 héten kezdett el csöpögni a szülés kezdetéig,utána is rengeteg tejem volt

másodiknál már a 20 héttől kezdődött,maradt a melltartóbetét..


3 éves és 5 hónapos gyerkőcök :)

2013. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg egyáltalán nincs, én emiatt aggódom. 37hkm
2013. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj aranyosak vagytok :) Igen mi is már megvettük a tápszert:D én is erre készülök szomorkodva de elfogadva és reménykedve!! Őrülök kedves 1-es ,hogy megcáfoltad a generációd!! :) Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a választ! Most tök boldog lettem ennek tudatában! Kedves utolsó szurkolok ,hogy sok tejed legyen a picurodnak! További jó baba várást És könnyű gyors szülést!! Szép hétvégét nektek!
2013. máj. 4. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!