Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen is lehet anyajegyet...

Terhesen is lehet anyajegyet leszedetni?

Figyelt kérdés
Lézerrel,vagy akár sebészeti beavatkozással?

2013. máj. 5. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ajánlott. De nem is értem ezt a pár hónapot miért nem bírja ki valaki.


39hkm.

2013. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tervbe van a baba és az anyajegy levétel is,természetesen ,ha elhúzódik a levétel,akkor a baba project is. Kíváncsiságból kérdeztem,hogy ha az orvos még a héten nem szedi le,akkor próbálkozzunk-e addíg a babával,vagy nem kéne?
2013. máj. 5. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várjátok ki.
2013. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem a belgyógyász elküldött az anyajegyeim miatt bőrgyógyászatra. Sajna találtak olyat amit le kellett szedetni és nem ért rá. Akkor voltam kb 25 hetes terhes. A sebészeten simán leszedték. A helyi érzéstelenítés nem árt a babának.
2013. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen van, ahol varandosan nyulik a bor es nem surgos, akkor varj vele. Ha haton, vegtagon, akkor nem kellene varnod. Viszont az ilyen akciokat osszel-telen erdemes, mert ha sok feny eri a friss heget, csunyan gyogyul. (Mar tobbet levetettem, nehanyat kene meg, de en megvarom a szulest. Olyan helyen is van, illetve a nyar miatt...)
2013. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még terhesség előtt kaptam meg az időpontot,júniusra,akkor vennék le.De így kismamaként azt hiszem halasztom.
2013. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont a terhesség miatt kellett leszedetni! Kijött egy pár darab a mellbimbómon, ami a későbbiekben akadályozta volna a szoptatást. Kaptam helyi érzéstelenítést, és nem is tudom mivel, de valahogy így leégették, semmit nem éreztem belőle se a kezelés alatt, se utána. Kb. egy hét múlva már alig látszódott, most pedig már meg se tudnám mondani, hogy hol voltak pontosan. Menj el bőrgyógyászhoz ő majd megmondja, h szükséges-e sietni vele, ha netalántán egy szakember válaszolna itt, ő se tudná pontosan megmondani anélkül,h látta volna.
2013. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!