Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pont 2hete volt pozi a tesztem...

Pont 2hete volt pozi a tesztem, (nemvárt napján) holnap ha megyek orvoshoz, lesz már szívhang? Nektek mikor volt először?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
nagy esély van rá hogy már lesz.
2013. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont a határán vagy, ahol kéne lennie, még várhattál volna egy pár napot, akkor lett volna tuti...Így lehet, marad a bizonytalanság.
2013. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem biztos.

Nekem anno 6+1hetesen még nem volt.

8 hetesen kellett visszamennem, akkor már szépen látszódott.


2. terhességnél biztos nem megyek a 7. hét előtt, így megúszom a felesleges idegeskedést.

2013. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok akármikor menni, ezért megyek holnap. De ha mást nem, legalább azt megtudom jó helyen ágyazódott-e be a pici. Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 6. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 4 hetes és pár napos voltam,mikor nehezen,de pár másodpercre a doki ügyesen elcsipte :) 22hkm
2013. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4 hetesen nem csíphette el az ügyes doki mert 6 hetesen kezd a szívcső pulzálni (vagy pedig te 4 hetest úgy érted hogy 4 hetes volt az EMBRIÓ maga és nem a terhesség még ezt tudom elképzelni),

Egyébként nagyobb a valószínűsége hogy még nem fogsz hallani szívhangot (szabályos petezsákot láthatsz persze az is jó hír bár én nagyon izgultam amíg nem lett szívhang de ez az én hülyeségem.)

1. babánál 14 nappal ovu után lett pozi a teszt tehát 2 héttel később pontosan 6 hetes volt még nem hallottunk szívhangot, 1 héttel később mentem akkor már hallottunk.

2. babánál 12 nappal ovu után pozitív volt a teszt (vele régebb óta próbálkoztunk így ahogy esélyes lehetett már teszteltem is 10 es teszttel) több mint 2 hétre rá mentem akkor volt 6+3 és volt szívhang.

3.baba 9.dpo-n pozi lett a teszt de tudtam hogy még jó sokat kell várjak mire szívhang lesz, nem is mentem előbb csak 5 hét elteltével amikor már 7 hetes volt viszont jól látszott a szívműködés.

2013. máj. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon a határon vagy, lehet, hogy még nem nem pulzál a kis szívecske :)
2013. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!