Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tőzegáfonya kapszula terhesen?...

Tőzegáfonya kapszula terhesen? Egyébként szerintetek nem furcsa ez a dolog? Ld. Lejjebb.

Figyelt kérdés

Tegnap este voltam a védőnőnél. Megnézte a friss leleteimet és az afp vérvételnél, néztek vizeletet is, és mint tegnap kiderült magas volt benne a bacilusok száma! Erről az orvos nekem nem mondott semmit, csak hogy az afp jó. Megnézte a védőnő is és ő nem látott már semmit a vizeletben, dehát azóta eltelt 4 hét. Létezik, hogy magától elmúlt a fertőzés? Engem mindenesetre kicsit megijesztett, ezért gondoltam, hogy szedek tőzegáfonyát, de az se tetszik, hogy a doki nem foglalkozott vele.. Szerintetek?

20 hkm


2013. máj. 7. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajna ha nincs maszekod, akkor ilyenek a dokik... :(

Nekem a védőnőm minden uh-t és vér eredményt megnézett miután megkaptam rá pár napra. Ő így nyugodt.

Nagyon kedves és lelkiismeretes.

Ha a te védőnőd is ilyen akkor szánj rá több időt és az eredményeiddel mindig menj be hozzá.

Nekem a 18 hetes uh-n azt mondta a doki, hogy minden ok.

A védőnő is megnézte és voltak olyan adatok amiket nem mért le a doki. Mondta, hogy ha úgyis menni akarok 4D-re pár hét múlva mutassam meg az eredményt a dokinak és kérjem meg, hogy nézze meg rendesen a babát, mert a doki eltrehánykodta... :(

Szóval ilyenek a dokik ha nem fizetsz.

34 hkm

2013. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedtem a tőzegáfonya kapszulát,mert a vizeletemben baktériumok voltak.Nyugodtan szedheted! :)
2013. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Csak sajnos olyan elkeserítő ez a helyzet! Én elhiszem, hogy nincsenek megfizetve, de attól még végezhetnék lelkiismeretesebben is a munkájukat! (Tisztelet a kivételnek, mert biztos van az is!) Egyébként szerencsére a védőnőm nekem is egy angyal, legalább ő tudom, hogy odafigyel ránk. :)
2013. máj. 7. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem elég erös gyulladás van a véremben,de arra a körzeti orvos nem adhat semmit, mert hogy terhes vagyok, reumatológus csuklóalagút szindrómát diagnosztizált, kaptam valami milogamma tablettát, azt mondta a doki nem árt a babának, használati utasításban benne van hogy terhesek és szoptatós anyák ne szedjék... most akkor mi van?
2013. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!