Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért feszít a...

Szerintetek miért feszít a csípőcsontomnál? Más is érez ilyet? Hány hetesen?

Figyelt kérdés

ott feszít ahol a kezem van, mindkét oldalt....

a hasam is sokat keményedik már napok óta, külső méhszájam már rég nyitva van...


[link]


a baba feje nyomja szét ??


2013. máj. 7. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vékony vagy és tágul a medencéd, mert helyet csinál magának a baba. nem kellemes, de teljesen normális, nincs miért aggódnod. a keményedés és a nyitott méhszáj problémásabb. nem nyilvánítottak emiatt veszélyeztetett terhesnek? hány hetes vagy?
2013. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem körülbelül egy idős kismamák vagyunk ugyan olyan test alkattal! Hány hetes vagy?

Nekem is már a külső méhszájam nyitva 2 hete!

Én voltam kórházban is a fájdalom miatt mert nem tudtam mitől van és féltünk ,hogy vakbél én is keményedtem sokszor de erre is azt mondták nem baj! De nem vakbél az nyugi és ekkor mondták ,hogy nekem is a külső nyitva van

ami normális. Nekem 2 hétig volt tragikus nem tudtam egyedül felvenni a gatyám a cipőm,felülni... borzasztó volt azt mondták azért van mert sinálja a pici a helyet és lehet gyorsan nő ( nekem abba a 2 hétben 500 grammot nőt a picim mint kiderült) csinálja a helyét és van egy ínszalag ami összetartja a csípőd ez most megvan lazulva és nem tartja össze rendesen a csípőcsontod!nekem akkor a fizikoterápiát javasolták de utána olvastam a legjobb ha pihensz... ne nagyon mászkálj.feküdj sokat! voltak napok amikor nem fájt majd elmentem csavarogni 1 órára és 2 órán keresztül nem tudtam felállni csak összekucorodva feküdtem. 2 hét múlva nekem elmúlt ez angyon durva fájdalom és átment olyanba mintha menstruálnék görcsök nélkül de már ez sem mindennapos fokozatosan javul ( már 2 napja nem kelek arra ,hogy fáj) jah én 34 hetes vagyok és 31 hetesen kezdődött!

2013. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
JAh és nekem is a jobb oldalam fájt! csak nekem a derekam is!
2013. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

27 hetes múltam, és nekem meg mindkét oldalon fáj ott ahol a kezem van(hátul nem, csak oldalt, alul)....csak ha fekszem nem fáj....

nem lettem veszélyeztetett, méhszájam 20 hetesen nyílt ki....sok magnéziumot szedek viszont...


holnap a doki megnéz majd , megírom mit mondott erre ....


köszi hogy írtatok !!!!!

2013. máj. 7. 17:09
 5/6 A kérdező kommentje:

valószínű tényleg csak a csontok tágúlnak...


a baba feje ilyenkor még nem illeszkedhet be a medencébe igaz ??? az korai lenne még nem ??

2013. máj. 7. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
a baba feje önmagában nem mérvadó, az egész testének kell a hely. valahol lenni kell szegénykémnek és ha nálad alkatodból adódóan kevés van, akkor csinál magának. mindegy, h a feje vagy a popsija nyomja és tágítja, a lényeg, h egy babának akkora hossza, "szélessége" hogy el kell férnie valahogy. ezért nyomja felfelé a belső szerveket és tágítja a medencecsontot. csak nem mindenki érzi meg, mert mindenki más alkattal és adottságokkal vág neki egy terhességnek. én pl a pocakom növését éreztem, rendesen fájt, hasogatott, szaggatott olyankor a hasam. viszonylag nehezen tágult, két oldalt sokáig szűk is maradt (meg is jegyezte a dokim, h ez nem a legideláisabb) és a köldök környéki hosszanti izom is sokáig ellenállt a nyomásnak. oldalról nézve most is látszik, h ott kicsit behúz az izom és ettől még mindig nem teljesen gömbölyű a has, pedig már akkora, mint egy ház :)
2013. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!