Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemény? Kinéztem a Cam...

Vélemény? Kinéztem a Cam Dinamico és a Cam Cortina x3 babakocsit! Akinek van mi a véleménye róla? Engem egy kicsit aggaszt hogy a sport részt csak úgy lehet megfordítani ha szétszedem egy kicsit! Ez gondolom úgy nem megy ha benne fekszik a gyerek?

Figyelt kérdés
De mi van akkor ha menet közben megfordul a szél és a sport részt meg kellene fordítani?Akkor a gyerekkel addig mit csinálok?Az árához képest ez nem kacifántos egy kicsit?
2013. máj. 8. 11:46
 1/1 anonim válasza:

Cam Cortina X3 babakocsim van (vagyis a kisfiamnak :) )

Én is aggódtam kicsit, hogy hogy fordítom meg, de igazából sima ügy, a gyereket nem kell kiszedni, még élvezi is, hogy történik valami. Egyébként a 1,5 év alatt eddig egyszer kellett megfordítanom a szél miatt, különben onnantól, hogy már nem igényelte, hogy lásson engem folyamatosan, előrefelé ül és élvezi a kilátást.

2015. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!