Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kinyilt a méhszáj, visszahú...

Ha kinyilt a méhszáj, visszahúzódásra van esély, ha fekszem és magne B6-ot szedem?

Figyelt kérdés
Szóval visszahúzódhat még, vagy legjobb esetben nem nyílik tovább? 23 hetes vagyok... :(
2013. máj. 8. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nyílik tovább. Ha csak a külsö van nyitva annyira nem vészes.
2013. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Húha, ez elég nagy probléma. Mitől nyílt ki ilyen korán? Orvos mit mondott? Őt nem kérdezted meg? Ő okosabbat tud mondani, mint itt mi!
2013. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a külső méhszáj van nyitva.
2013. máj. 8. 18:24
 4/10 A kérdező kommentje:
orvos annyit tanácsolt, hogy pihenjek többet, Magne b6-ot szedjem és 3 hét múlva kontroll...
2013. máj. 8. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha betartasz minden utasítást és nem erőlteted magad, sokat pihensz, akkor nem lesz gond.

Az egyik rokonunk szintén kb. ennyi idősen 2100-as méhszájjal rendelkezett, figyelt magára és minden rendben volt vele és a babával a terhesség végéig.

2013. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A magne b6 ban alig van mg , kérj a gyogyszertsrostol vmi mást vagy az orvos írja fel. És sok pici és nem lesz baj.
2013. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tapasztalatból írom, hogy ha 1 órában 3mat keményedsz azonnal kórház. Én vártam és a belső méhszáj megnyílt a külső tartott amit tartott és felpóckolt lábbal ill csípővel feküdtem 3 hónapot a kórházban 35 hetes koromig minden nap magnézium infúzió, volt hogy éjjel is ment.
2013. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem 20 héttől nyitva van, a külső méhszáj mitt nincsen miért aggódni, az tökéletes még így is !!


27 hetesen voltam újra, akkor is nyitva volt....szóval szerintem vissza zárúlni nem fog, elég ha nem nyílik tovább !!!


nekem mindent lehetett, nem pihentem többet(doki sem mondta, azt mondta jó az a méhszáj) és mégis minden ok!!!

2013. máj. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem elejétöl nyitva van a külsö. Azt mondta a doki hogy pihenjek többet de nem tudok. Sokat keményedek, néha még lépni se tudok annyira fáj, de ez van. Szedem a magnéziumot. Nem lesz baj.

32 hetes

2013. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, vissza nem zárul. Az is jó ha nem nyílik jobban.
2013. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!