Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10+4 terhességi héten mennyire...

10+4 terhességi héten mennyire lehet a baba nemét megállapítani?

Figyelt kérdés
Tegnap a dokinál olyan volt mintha a lába között lenne valami kis kuki féle,de azt mondta lehet köldökzsinór is.Azt olvastam 11. hétig még hasonló a nemi szerv.Szerintetek?
2013. máj. 9. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
A babák neme a 12. hétre alakul ki.
2013. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első, azért ez így nem igaz, hogy a 12. héten alakul ki a nemük, mert az már eldől a fogantatás pillanatában. Ha szerencséd van, akkor a 12. heti UH-n már meg tudják majd mondani.
2013. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a neme a fogantatás pillanatában eldől , de az elsődlege nemi jegyek a 12. hétre alakulnak ki . szerintem az a lehető legpontosabb, amit a doki mondott. lehet, h szerencsétek volt és láttatok a kukiját, de az is lehet, h csak a köldökszinór volt az.
2013. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
semmit nem lehet mondani, a 12. héten, néhány helyen már saccolgatnak, de inkább 4D-sen, aztán a 20.-ig csak tippelnek:) legtutibb a 20. hét.
2013. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, rosszul fogalmaztam. A nemi szerve alakul ki a 12. hétre.
2013. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat azért ez jó hír mert van már két fiam és jó lenne egy kiscsajszi!!
2013. máj. 9. 15:30
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ettől még simán lehet lány! :)
2013. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
illetve amúgy mindegy, nem?:) gondolom ha fiú, akkor sem veteted el, persze ettől még megértem a kíváncsiságot:)))
2013. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem de azért lehet vàgyam egy kislàny nem?
2013. máj. 9. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!