Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhlepény öregedik? 25+5hete...

A méhlepény öregedik? 25+5hetes kismama

Figyelt kérdés

25+3 hetesen voltam 4D UH-n es ott minden rendben volt es azt mondta a szonografus hogy ez nem jelent semmit,meg hogy elofordul.De en szeretnem tudni hogy ez kesobb rosszat jelent,hamarabb oregszik majd? Ja es nincs orvosom,Skociaban elek,szoval az nem megoldas hogy kerdezzem meg az orvosomat...Egy napra mentem haza es igy tudtam elmenni UH-ra.Ja es 860 g a kicsi sulya a meresek szerint!:)

[link]

[link]

Volt valakinek ilyen?Nem lesz baja a babanak?Surubben kell figyelni?Mikor menjek UH-ra legkozelebb?


2013. máj. 10. 10:26
 1/4 klopusz ***** válasza:

Szia!


Ezeket olvasd el:

[link]

[link]

[link]


Remélem, segítettem!

2013. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minden kismamának öregedik a méhlepénye. 3 fázis van, aha jól tudom. az utolósnál megszületik a baba.a baba nem öregszik hamarabb, de ha túl korán öregszik améhlepény, az esetleg a koraszülés előjele lehet
2013. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ez akkor oregedes?Mert a szonografus azt mondta hogy vizes egy kicsit,de nem gond azt is mondta,csak engem nyugtalanit..Nem iszok es nem dohanyzok es nem jarok dohanyos helyekre sem(oklondozok a szagtol..).Es azt se mondtak hogy emiatt barmi baj lehet.De akinek volt ilyen az meg tudna nezni a kepeket amiket linkeltem?Vagy linkeljetek meszesedo lepenyeket?
2013. máj. 10. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Épp most olvastam utána ennek, mert a 32 hetes leletemen I. fokban érett lepény szerepel. Én azt találtam, hogy a 25. hét után normális, hogy kezd öregedni a lepény. Nem mindegy, mennyire, de ha a szonográfus megnyugtatott, akkor te még biztos a jó kategóriában vagy.
2013. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!