Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babanak ettol?

Lehet baja a babanak ettol?

Figyelt kérdés
2*1/2 meforal 1000 szedek enyhe IR-re es a nogyogyaszom a Femibiont javadolta, amit 4-8 het kozott szedtem is. Olvastam, hogy a femibiont a pajzsmirigyeselnek es az autoimmun betegeknek nem javasoljak az aktiv jod tartalom miatt, es az endo dokim asszisztense is azt mondta, h IR nel nem akkora gond, hogy szedtem, de aggodom. Mit okozhat a femibion? Csak 2 het mulva megyek endo dkihoz, persze mar elevitet szedek, de aggodom!!!

2013. máj. 10. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én igen komoly IR mellett szedem a Femibiont (eleinte 3*500 mg Meforalt is, de a 12. hét után elhagytam orvosi javaslatra). Nekem mind a nőgyógyász, mind az endokrinológus azt mondta, hogy ez nagyon jó készítmény! Nem mellékesen ez az egyetlen, amiben nincs cukor... Ne aggódj emiatt, nem lesz semmi gond :)
2013. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem IR-es vagyok, hanem cukorbeteg és kifejezetten olyan vitamint javasolt a kezelő orvosom, amiben jód van. Nem a cukorbetegség miatt javasolta, de nyilván nem mondta volna, hogy ilyet szedjek, ha káros lenne.
2013. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonoma valaszokat. Akkor nem ertem, hogy miert nem szedhetem, plane, hogy van egy bontatlan dobozom itthon, amit epp elozo nap vettem, mint hogy elertem az endo dokit. Talaltam a neten sok cikket es azt mar latom, hogy nem egyseges a velemeny, de most akkor mit csinaljak? A femibion a nogyogyaszom szerint a legjobb, viszont nem merem szedni, amig nem gyozodok meg arrol, hogy ezzel nem teszek a babanak.
2013. máj. 10. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!