Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mézes teát ihatok/nem gyümölcs...

Mézes teát ihatok/nem gyümölcs/sima fekete citromosan mézzel?

Figyelt kérdés

Kicsit fáj a torkom mézet kiskanállal ehetek?

Lehet mézet enni terhesség alatt?

19 heteske köszi előre is!


2009. szept. 30. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet enni mézet :)

Szoptatás alatt is. A babának nem lehet adni kb 1 éves korig.

2009. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok! Ha fáj a torkod, csinálj egy jó erős sós langyos vizet, és gargalizálj vele sokat! De le ne nyeld, mert akkor hánytat. Ez garantáltan elmulasztja a torokfájást :)

Jobbulást!

2009. szept. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszike szépen aranyos vagy a méztől elmult...:-))

Csak valahol azt hallottam hogy nem szabad mézet de arra már nem emlékszem hogy miért.

És fekete teát olyan lightosat csak egy kicsit lógatom bele a filtert ugy mehet ugye?Mert az az igazi mézes citromos tea...:-))

2009. szept. 30. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nagy mennyiségben iszod, csinálj inkább gyümölcsöset, vagy zöldet. Ha csak 1-2 bögrével, akkor nyugodtan ihatod a feketét is, attól még nem lesz baja. És persze a méztől sem. Mézet csak a babának nem szabad majd adnod, te eheted.

És esetleg kipróbálhatod a pörkölt cukrot. Nekem nagyon bevált torokfájásra, köhögésre. Jobbulást!

2009. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia köszi csak 2 bögrét ittam ma már nem iszom többet esetleg ha fájna...majd iszok mézes tejet az is fincsi.Vagy igazad van karamellás tej is agyon fincsi...:-))Köszi a tippet el is felejtettem ezeket a nyalánkságokat.
2009. szept. 30. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!