Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek a vércsop...

Van itt olyan akinek a vércsoportja "B" Rh negatív? Volt vmi gond?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ellenanyagot 3x néztek a terhesség alatt, de nem volt soha semmi gond.

Szüléskor sem, mondjuk lányom is rh negatív lett.

Második babánál viszont majd állítólag jobban kell figyelni, ha rh nega vagy.


Sok helyen olvashatsz róla:

[link]

A lényeg, hogy van megoldás, ne aggódj!

S már első babánál is jobban figyelik az rh negatív anyukákat.

2013. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem "A" Rh negatív.. Nem volt semmi gond,szülés után egy nappal kaptam egy szurit,mert a babámé "A" Rh pozitív lett! Ez arra jó,ha szeretnél még babát akkor nem lesz veszélyben! Sajnos az ilyen ritkább vércsoportoknál,ha nem kapsz ellenanyagot elvileg a másik babának bajok lehetnek,sajna nekem sem részletezték a kórházban:(
2013. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg terhesseg alatt fognak adni anti d injekciot. Kettot. A jelenlegi terhesseggel nem lehet baj, de a kivetkezokkel igen, mert az rh negativ miatt vmi ellen anyagot kezdheunk el termelni. Ezet kell az anti d. Ezt amugy otthon Mon, es itt Angliaban is ugyanigy mondtak es kezelik. Vagy legalabbis engem kezeltek volna, ha nem jovok vissza.
2013. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Leírom a mi esetünket.Ti ugye azt írjátok első baba után anti-d.

Mi nagyon szeretnénk kistesót 2éve nem sikerül nem rég márciusban 10.hétben magától kiesett a kis "valamink mely sajnos nem baba volt:Magzat-magzat bolyhok nem láthatóak helyette megvastagodott endom darabok,20mm cyst.pete.

hétvégén történt a baj az orvosomat el sem tudtam érni.Előzőleg nem ő nála történt a császár,de sajnos ő is hibázott hogy nem nézette vissza a 7.évvel ezelőtti szülést vércsoportot,Anti-d.-A gond napján ki lökődés után a biztonság végett eü.kaparást végeztek.Le kaparták az endom darabokat új fészek helyet készítettek.A doki javaslatára 3hónapban próbálkoztunk és sajnos újra gondok adódtak de hamarabb a 49.naptól jobb oldal tövében görcsölök,melyet derék fájdalom kísér.A tegnapi naptól vérzek is,a jobb oldali görcsölés átköltözött középre.A hcg sajnos lassan emelkdik a 37.napon 230 körül.Az 50.napon 450.Lát kis felritkulást.Próbáljuk magunkat nyugtatgatni de sajnos ugyan úgy zajlanak a dolgok mint márciusban.Tanulságként osztottam meg veletek a történetünket.Mi sem tudtuk nem gondoltuk hogy a továbbiakban gond lehet.járjatok utána a dolgoknak ha a 2.babát szeretnétek.Kívánom hogy ne történjen meg ez a szörnyű rossz dolog,napok senkivel sem.

Üdv:Zs

2013. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!