Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Nagykanizsán mennyib...

Kismamák! Nagykanizsán mennyibe kerül a 4D-s ultrahang? Mennyivel elöbb kell isőpontot kérni? Többi lent?

Figyelt kérdés
Mikor érdemes menni?? Ugy tudom 24-25 hetesen a legjobb. Mit tartalmaz az ár? 22 h km

2013. máj. 13. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!Mi Dr. Nagy Évához megyünk, ő 10ezerért csinálja a 4D uht, fél órás, cdre lementi a képeket, illetve az egész vizsgálatról kapsz dvdt, mindent megnéz a babán!Meg 4-5 képet ki is nyomtat ha kéred!Nagyon szép képeket kaptunk már 14 hetesen tőle!Hozzá minimum 2 héttel előre bekell jelentkezni!Mi most megyünk jövőhéten 24 hetesen, már alig várom :) Nekünk Éva azt mondta 24 hetesen már nagyon édesek a babák, de később is mehetünk de akkor már csak a baba arca fog látszani, szal részletekben van a babó rajta!

23hkm

2013. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) annyi még a kérdésem, hogy a 3-4 kép amit kinyomtat az plusz pénz vagy benne van a 10 ezerbe??
2013. máj. 14. 13:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Benne van az árban :)
2013. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!Én voltam Nagy Évánál is és a perfekt módban is.

A Nagy Évánál ahogy az előző írta,a perfektben pedig 8000-9000ft nem emlékszem pontosan de azt hiszem 9.Míg nekem Nagy Éva 20 percet csinálta az uh-ot addíg a másik hölgy(Kaposvárról jár ide) 40 percig.A perfektben cd-re képeket nem kapsz csak dvd-t a babamoziról.És 6-8 nyomtatott képet is.Én 28 hetesen voltam a perfektben,ha gondolod küldök priviben képet,hogy milyen szép felvételek készültek.:)Ha kérdésed van írj bátran.

2013. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.A dvd-ből egyébként is tudsz képeket kivágni.:)

Felesleges a cd-re írt képek.

2013. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

megint 4-es vagyok.Azt elfelejtettem,hogy tudsz eg.kártyával is fizetni a perfektben terminálon.Ha esetleg van ilyenetek.

Én 1 héttel lőtte jelentkeztem be.De meg vannak a napok mikor rendel itt a dr nő.

2013. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó...esetleg tudnál adni a perfecthez elérhetöséget?? Weboldal telszám ilyesmi. Köszi
2013. máj. 15. 16:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Írtam.:)
2013. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért a 40 percről annyit, hogy felmelegedhet a magzatvíz, ami nem biztos, hogy jó a babának. Nagy Évánál voltam 29.héten, gyönyörűen látszott mindene, 10 papírképkép készült a dvd és cd mellé. 10ezer ft volt.
2013. máj. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sok helyen 50 percet ultrahangoznak...

Gondolom van alapja annak amit írtál,de valószínű nem ennyi idő kell hozzá hanem azért több...

2013. máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!