Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csongrádon Dr Jósa Géza...

Csongrádon Dr Jósa Géza magánrendelése mennyibe kerül?!

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 09:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
dr. Józsa Gézára gondolsz? Én nem ajánlom, sokan istenítik, de annál többen rossz véleménnyel vannak, barátnőm nála szült, elmondás alapján NEM ajánlom, de ha van 7-8 e ft-od egy !felületes! orvosra, akkor hajrá.
2013. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Vani kardos válasza:
Szerintem jó orvos!Én tőlem 3000 ezer forintot kért maganrendelesen
2013. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem pont a kérdésre válaszolok, de anno az én anyámnak szülés előtt nyugtatót adott, mert ő sorozatot akart nézni... anyum nem vette be így mérges volt mikor a szülőszobán kellett lennie...
2013. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én sem tudom ajánlani, egyik ismerősömnek kis rózsaszín folyása volt a terhessége elején , megemlítette neki , erre csak annyit mondott hogy "kis maszattal" nem foglalkozunk... elvetélt, pedig lehet gyógyszerrel megmaradt volna a babája, régebben jó orvos volt m a nagyon sokat panaszkodnak rá....
2013. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen rá gondoltam :) Aki a 3000ft írta mikor voltál nála?Én szüléshez akarom megfogadni.Köszi a válaszokat.
2013. máj. 14. 11:01
 6/17 A kérdező kommentje:
Első válaszoló,esetleg tudsz valakit ajánlani a környéken?
2013. máj. 14. 11:02
 7/17 anonim ***** válasza:

1.vagyok, én nem a megyében szültem, igy nem tudok, nem éppen a környék :)

Az egyik ismerősömnél nem vette észre, hogy a baba súlyos rendellenességben szenved, 22.héten kellett megszülnie a babát.. A barátnőmet le....a, és már az utolsó pillanatban császározta meg, majdnm meghaltak mindketten. Az, hogy 3e-t kér, még nem jelenti azt, hogy jó orvos. En messzire elkerültem az összes ilyen barbárt..

2013. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom ami a barátnőddel történt :( Hát így már eléggé elgondolkodtam hogy akarom e vagy sem fogadott orvosnak.
2013. máj. 14. 11:59
 9/17 Vani kardos válasza:
Én hozzá járok jövő hónapba szülők!És van mikor nem is fogad el pénzt!Amúgy meg szerintem melyik doki tökéletes ?szerintem mindenkinek van hibája mint ahogy a többinek sajnos a pénz nagy úr!!!
2013. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Van hibája igen... de én kapásból 3 sztorit tudnék mesélni ahol elcse...szett valamit és baj lett... mindenki maga dönti el hova megy, én nem mentem ezért hozzá , a véleményt le szabad írni szerintem. Könnyű szülést kívánok kedves utolsó:-)))
2013. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!