Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a barnás trutyi...

Mi lehet ez a barnás trutyi 26 hetesen?

Figyelt kérdés
Április eleje óta van nálam, hogy barnázok! Volt fertőzésem kaptam rá betadint legutóbb ami segített is, és mikor mondtam a dokinak hogy azóta ez van, de nem viszketek se felrakódás semmi, azt mondta, hogy lehet még a betadin tisztul, igaz előtte 2 hete nem tettem fel kúpot... és hogy pár nap és elmúlik! kedden elkezdtem vérezni! megijedtem és volt itt orvos, gyorsan el is futottam hogy vizsgáljon meg, méhszáj zárt minden ok, ráfogta a sexre mivel előző nap együtt voltunk és hogy pár nap és elmúlik! vérzés valóban megszűnt, de ez a barnázás... nem hogy javulna, egyre durvább, már van hogy minden pisilésnél jön ki belőlem , ilyen hússzerű! Valami biztos nincs rendben nem igaz? vagy csak engem idegesít ennyire ez a dolog már? lassan két hónapja? holnap megyünk 4d-re gondoltam ott is megemlítem, hátha ott valamit mondanak! volt már valakinek ilyen? mi lehet ez? ja ez mellé eleje óta társul a keményedés, amit most tudtam meg hogy ez keményedés, nekem már totál természetes volt, és hiába szedem a magnéziumot... 26 hetes vagyok
2013. máj. 15. 06:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Hát ilyennel nem szabad viccelni, mindenképpen menj vissza az orvosodhoz, és ne hagyd Magad lerázni!!! Mondd meg, hogy már nagyon ijesztő, és hogy ez biztos nem a Betadine kúptól, meg az együttléttől van... Vizsgáljon meg rendesen ultrahanggal is!!!!

Arra gondoltam, hogy nem lehet-e méhszájseb? Bár az inkább vérezget gondolom (nekem nem volt, csak olvastam róla)...

Szorítok, hogy minden rendben legyen Veletek! :o))

2013. máj. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Másik orvoshoz, vagy este ügyeletre másik orvoshoz menj el, hátha okosabb, s megtalálja a problémát, de ez tényleg nem normális dolog hogy 2 hónapja vérezgetsz
2013. máj. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondolom , hogy nem normális... komolyan most voltam pisilni, megint annyi cucc jött ki belőlem!!! pff , fogtam csináltam róla fényképet! és ami felháborít hogy magándokim volt! nem tudom a méhszájsebet hogy nézik, de itt helyben kedden mondtam a dokinak, mert már másnak is volt ez az ötlete, hogy nem-e az van! mivel ugye szagtalan, csak el van színeződve, barnás, illetve néha fekete darabkák... lepényem is jó helyen van állítólag! baba mozog rengeteg! de valami akkor sem ok! életembe ennyi tisztasági betétet nem használtam el amit most a napokba és már marhára idegesít hogy mi a fene ez, de holnap megyek 4d-re ha ott a doki, nem igazán foglalkozik ezzel, mert párom szerint nem azért megyünk hozzá, hogy panaszkodjunk, akkor utána be is ülök egyből ahova kell hogy viszgáljanak meg, és ne mondják azt hogy minden rendbe van
2013. máj. 15. 07:29
 4/42 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad! Addig jarj utana, annyi fele helyre, mig kideritik mi ez!
2013. máj. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Ja, es irj legyszi, ha van infod, erdekel! Koszi
2013. máj. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
persze mindenképpen megírom, hátha más is így jár!
2013. máj. 15. 08:06
 7/42 anonim ***** válasza:

igen ez tényleg nem normális !! hidd el hogy egy doki lát az nem jelent semmit, jobb ha több megnéz!!


nekem anno tök elnézett az egyik doki valamit, és félreérthetetlen volt (szívhangja nem volt már a babának(előzőleg egy másik doki mondta h nincs de én el akartam menni máshoz is) , erre ő mindent a legnagyobb rendben talált, és még pénzt is kapott a vizsgálatért...!!! )


szóval lásson 2-3 doki inkább, a legjobb ha magándokihoz mész mert sztk-sokba én már sokat csalódtam mikor BAJ VOLT!! ha minden oké a terhességgel sztk-s is jó, de ha nem akkor csak magán dokihoz menj!!!

2013. máj. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Azonnal menjél másik orvoshoz, sohasem késő ha úgy érzed, a tiéd nem megbízható!

Márpedig a leírtak alapján nem az, mert ami nálad megy két hónapja, az nem normális dolog!

2013. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
akihez járok minden hóba ő magán doki! ő mindig mindent rendbe talál, mert hogy zárt a méhszáj, és ha szólok, ha nincs erős görcs stb, akkor nagy baj nem lehet, ez a válasz! ma ugye kedden itt voltam a rendelőbe, ő i s mindent rendben talált, mert hogy zárt a méhszáj! majd holnap kivi vagyok mit mond a 4d-s ultrahangozón vagy mit tanácsol, azt hallottam nagyon profi
2013. máj. 15. 08:39
 10/42 A kérdező kommentje:
komolyan ha nem lenne gusztustalan, feltölteném a fotót, mert már kezdem azt hinni én parázom túl a dolgot! igazából nem is parázok, hanem marhára idegesít, mert nem hogy múlik, hanem egyre több! dE abban biztos vagyok ha kiderül valami bajom van, én úgy elküldöm a dokit a fenébe úgy még nem volt....
2013. máj. 15. 08:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!