Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes ultrahangon mit fog...

5 hetes ultrahangon mit fog látni a doki?

Figyelt kérdés
Még szerintem szívdobogás biztosan nem lesz.Ilyenkor képet már lehet kérni?
2013. máj. 15. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Én várnék a helyedben még 1-2hetet, akkor már tuti van szívhang :)
2013. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Petezsákot ilyenkor már látni, van, akinél 5 hetesen szívhang is van, de azt mondta nekem a doki, hogy az a 6. héttől van igazából. Képet még felesleges kérni, vagyis hát csak egy pont van rajta, úgyhogy nem sok minden látszik.
2013. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Petezsákot mindenképpen lát, illetve benne embriókezdeményt, nagy valószínűséggel szívhang nélkül. Képet kérhetsz, nekem például kérés nélkül adtak is, de még sok mindent nem lehet látni rajta, csak egy viszonylag nagyobb foltban egy kisebb foltot. Egyébként rendelőként változik, van, ahol adnak képet, van, ahol nem, mert nincs olyan eszköz, és van, ahol csak akkor, ha kérsz. Ha nem tudnak adni, nyugodtan megkérdezheted, hogy szabad-e lefotóznod a monitort. Mindig megengedik, legalábbis nekem mindig megengedték, mikor nem tudtak adni képet. :)


26 hkm

2013. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék minél előbb menni,nem várok 1 hetet sem már mert elég sűrűn szoktam görcsölgetni.Szeretném tudni hogy jó helyen van-e a baba,nem-e méhenkívüli a terhességem.Tudom,hogy a képen még jóformán semmi nem fog látszani,de anyukámnak mindenképp kell kép :)
2013. máj. 15. 17:52
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Komolyan ha gorcsolsz azon segit az uh?

A doki annyit lat van petezsak de ez semmit nem mond a terhesseg megmarad vagy sem

Ha a magzat nem jol fejlodik akkor elmegy barmit is teszel vagy veszel be ez a termeszet rendje.

Ne surgessd az uh semmit nem mond varj a 7.hetig akkor van szivhang is

2013. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam hogy majd az elmulasztja a görcsölést...

Ha pl. méhenkívüli a terhesség,azt már most észrevennék és időben lenne kezelve a probléma,és nem sérülnék úgy.A görcsölést azért írtam,mert félek hogy nem-e erre utal...

2013. máj. 15. 18:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo!!!! Ugyanigy vagyok :-) kb 4-5 hetes kismama (ha lehet mar igy nevezni magam) Fajdogal az alhasam, bar nem gorcslok + nekem volt egy ici pici verzesem is...azt mndjak nem baj.De en aggodok ezert szeretnek menni...de mivel hetfon voltam meg varnom kell.A mehenkivuli terhessegtol felek es nyugtalan vagyok mert a gorcs hes a verzes lehet annak is a jele.Jovoheten kell visszamennem akkohrmondanak biztosat szerintem Te is varj picit:-)Bizom benne hogy semmi baj nem lesz. REMELEM NEKTEK SEM :-)
2013. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mehenkivulinel nem gorcsolsz hanem nagyon faj a hasad az egyik oldalon valoszinuleg hanyas hanyingerrel lapocka fajdalommal es verzel enyhen.

De az 5. heten meg nincs tunete a mehenkivulinek altalaban.

Sajnos ha egy petezsakot lat a doki az meg nem garancia arra hogy nincs mellette egy mehenkivuliis de ez ritka.

Akkor is kell mehenkivulire gondolni ha van ra ok pl clamydia gonorreu fertozes ill hasi operaciok regebben

2013. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát már anyukámat nem tudom lebeszélni ròla hogy menjünk,már az időpont is ki van kérve.
2013. máj. 15. 21:09
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem méhen kivüli. Képet nem kértem mert annyira parányi :) majd 3 hét mùlva :)
2013. máj. 16. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!