Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukak, van koztetek olyan,...

Anyukak, van koztetek olyan, aki ket csaszar utan bevallalta a harmadik babat?

Figyelt kérdés
Mennyiben volt mas a harmadik terhesseg? Spontan szules lett, vagy az is csaszar? Nehezebb volt a felepules? Voltak komplikaciok akar a terhesseg alatt, akar a szulesnel, akar azota? Mennyi a korkulonbseg a babak kozt? Minden erdekel, amit meg tudnal osztani velem ebben a temaban...Koszonom! :)

#császár #harmadik baba #spontan szules
2013. máj. 16. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Túl sok kérdésedre még nem tudok válaszolni, csak az elsőre.

Én bevállaltam 2 császár utána a 3. babát, most vagyok 15 hetes. 2,5 év lesz a pici és a baba között, és a meglévő gyerekek között is 2,5 év van.

A terhességemmel nincs semmi probléma, eddig jól viselem.

Szülést már megbeszéltük, legkésőbb 38 hetesen megcsászároz az orvosom. Nekem a helyzetem még annyiban komplikáltabb, hogy az első 2 császár között még 1 méhműtétem is volt, amikor szintén felvágták a hasamat és a méhemet is, keresztben a császárvágásra. Az orvosom azt mondja, hogy ez lesz a 4. császárom, mert azt a műtétet is annak sorolja, bár nem szülés miatt volt. A zárómon is az szerepel, hogy császármetszés.

2013. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is bevállaltam,most vagyok 18 hetes a 3. gyerkőcömmel.Az előző kettő is császár volt.Az első gyerkőcöm 4 éves múlt,a második most volt 3 :-) Talán annyival nehezebb most,hogy hamarabb elfáradok,de ezt inkább a két örökmozgó gyerkőcömre fognám :-)
2013. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Két császár után lett sima szülésem,a harmadik baba januárban született:)

A két nagy 13 illetve 7 évesek.

A felépülés nem volt nehezebb,sőt össze nem hasonlítható a császárral.Nem volt semmilyen komplikáció,nagyon hálás vagyok az orvosomnak,szülésznőnek és az ügyeletes dokinak is,hogy ezt így bevállalták,segítettek,nagyon szép szülésem volt.

Írj még,hogy mire vagyok kíváncsi konkrétan:)

2013. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azta, 2 császár után rendes szülés.... én már a másodikon is azon gondolkodom, hogy inkább császár, nehogy gáz legyen....
2013. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

jaj de jo az ilyen biztato sorokat olvasni... koszonom :)

en most vagyok tul a masodik csaszaron, es szeretnek majd meg egy babat, orvosom is azt mondta h lehet, de ugy ahogy az elso valaszolonal ugy mondta h 38.heten megmutenenek m ott mar nagy a riziko a ketto csaszar utan...igazabol egy-ket ev mulva lesz aktualis a tema, es orulok h pozitivan irtok, sztem en is be fogom vallalni :)


a harmadik babas kismamaknak nagyon szoritok es bar meg jo par het hatravan nektek, de ha mar tul lesztek a szulesen es eszetekbe jut ez a kerdes, akkor irjatok le kerlek h milyen volt, hogy zajlott...


orommel olvasom h vkinek sikerult a spontan szules is, elismeresem es nagyon gratulalok! :) hanyadik hetre szultel? figyeltek a heget a szules alatt? gyorsan megszuletett a babus?

2013. máj. 16. 16:25
 6/13 anonim ***** válasza:

Két császár után sima szülés:

Nagy szerencsém volt,mert a korábbi hegek nagyon szépen begyógyultak(jó genetika),amúgy is nagyon kicsi volt a vágás..És hát nem kis idő telt el a szüléseket között.

Persze készültem is rá,szerettem volna nagyon simán szülni:)

Folyamatosan nézték a heget,vajúdás és terhesség alatt is.A kiírt időpont előtt 8 nappal szültem,3100 gr-mal és 52 cm-rel született a lányom.

Hozzáteszem nagyon jó orvosom volt,dr.Bábinszki Ágota,akinek nagyon hálás vagyok:)

2013. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso valaszolo, valoban szerencses vagy, remelem par ev mulva nekem is hasonloan kellemes elmenyben lesz reszem..megegyszer gratulalok, koszi a valaszt es minden jot nektek... :-)
2013. máj. 18. 10:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Két anyukát is ismerek, akik fejenként 5-öt szültek császárral. Egyet, aki négyet, de neki is mondta az orvosa, hogy ha szeretnének, még jöhet egy ötödik is.


Az egyik 5 gyerekes mondta, hogy neki a 4. volt a legkönnyebb, abból épült leggyorsabban. Szerinte nem attól függ a felépülés, hogy "hányadik", hanem hogy "hogy sikerül".

2013. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is 3 császárom volt eddig... jó lenne egy 4. baba,de ez még a jövő zenéje. :)

A 3. császárom volt a legkönnyebb! Ebből gyógyultam fel a leghamarabb,és ez fájt a legkevésbé.Engem is riogattak,meg hogy nehezebb lesz a felépülés.Nos részemről ez nem igaz! 3 különböző hegem van,azt mondta a dokim,nem vág bele egyikbe sem,mert szépek.Bent is ,,szép,, voltam,ezt műtét közben beszélgették,semmi összenövés,szépek voltak a hegek.Azt mondta akár egy 4. császár is belefér. Nos erősen gondolkozunk rajta! ;)

2013. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 volt. A 3. után volt a legkönnyebb, leggyorsabb a felépülése. Pedig a korkülönbség se lett túl nagy, mert 15 hónap van a kisebbek között.

A 2. császár 39 hét+ 3 napnál volt, a 3. pedig pont betöltött 39 hétre. Kérdeztem 2 orvost is, hogy vállalhatunk e még, mert a védőnőm azt mondta 3 után automatikusan elkötnek. Nem javasolták az elkötést, ha szeretnénk jöhet a 4.

2013. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!