Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most már az UH szerinti...

Most már az UH szerinti idővel számoljak?

Figyelt kérdés
14+6 hetesen (mensi szerint) voltam UH-on ahol 4 nappal idősebbnek állapították meg a terhességet (15+3) és a kiírt napot is 4 nappal előrébb hozták. Akkor most már ezzel kell számoln ugye? (Külföldön élek,itt két UH van összesen úgyhogy később már nem nagyon módosítgatnak.)
2013. máj. 17. 10:41
 1/5 petera6 ***** válasza:

Szerintem pár nap miatt nem érdemes változtatni a dolgon, és amúgy sem olyan lényeges a továbbiakban sem, hogy 4 nappal többnek vagy kevesebbnek számolod e magad. Én hagynám, és a mensi szerintit használnám továbbra is.


Amúgy nekem pár nappal középidő előtt volt pé-m, így mindig nagyobb picit a baba a mensi szerinti időnél, mégis azt használom, mert a dokik is csak az utolsó mensit kérdezik mindig.

2013. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem minden UH-on mást számolnak, hiszen a méretek alapján simán eltérhet a baba erre vagy arra, de ettől még a kiírt dátumhoz nem nyúlnak, amúgy meg annyira nem is fontos, a végén úgyis szólnak, ha lassan szülsz :D
2013. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetesnél állapították meg hogy egy héttel nagyobb a bébim, tudtam is mert nekem menszi után van pár nappal peteérésem, mivel aztán nem is voltunk együtt. Nálam fontos volt a vérvételek miatt egy hét az már azért jelent valamicskét, de a végén már szerintem nem, az elején fontos a genetikai uh-ok, vizsgálatok miatt. én úgy számolom mindig, pár nap az viszont nem hiszem hogy számítana nyugi:-)
2013. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém van UH és mensi szerint is 1-2 nap eltéréssel , de ugyan annyi idős szokott lenni. ez igazából 4 nap eltérés, mindegy melyikkel számolsz, vagy átlagolj. :D Én mondjuk a UH szerintit venném figyelembe.
2013. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam 4-5 nappal folyamatosan kisebbnek mérik a babát, de nem módosítanak a dátumon, a doki is azt mondja, ha 1 hét alatti az eltérés, nem foglalkoznak vele.
2013. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!