Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is szokott remegni/...

Nektek is szokott remegni/ 'rángatózni' a magzatotok?

Figyelt kérdés

Az enyém pár hete csinálja azt, hogy néha meg-megremeg, ráng egyet, néha kicsit ijesztő, el sem tudom képzelni miért csinálhatja ezt (arra gondoltam, talán álmában?)


Ti szoktatok ilyenfajta magzatmozgást észlelni?


29 hkm


2013. máj. 18. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem ilyet szerencsére.
2013. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen, nekem is szokott de már fel sem tűnik...borzalom miket művel bent :))


28 ht km...

2013. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta,hogy ha ilyet érzek akkor hivjam fel a dokit mert ez attol is lehet,hogy a köldökzsinór a nyakára van tekeredve és nehogy megfuljon.Nem ilyezgetni akarlak csak nekem ez a tapasztalato és én felhivnám a dokit.
2013. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ilyenkor csuklik
2013. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én a 28 ht km vagyok...


ez nem csuklás mert a csuklás tök másmilyen érzés, nekem 3. baba és mindegyik remegett néha és egyszer nem volt a köldökzsinor a nyakán...csak megnyugtatásul..

2013. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintem sem csuklás, azt az érzést már jól ismerem, és míg az általában több percig eltart, ez csak 1-2 mozdulat.

Ha megyek legközelebb az orvosomhoz, rákérdezek szerintem :)

2013. máj. 18. 12:08
 7/10 anonim ***** válasza:
egyébként szerintem ezek kicsi de nagyon gyors rúgások amitől azt lehet érzni h remeg.....
2013. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is érzem, és a napokban figyelgetem, én is azt olvastam, hogy csuklás, de a fenét, az előbb is pont néztem, olyan érzés volt, mintha remegne, de az egész oldalam hullámzott, fentről lefelé boxolta az oldalamat, és belül mindenhol azt érzem, mintha remegne. 30.hét
2013. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csinál ilyeneket. Gondolom, ha megszületett, kiderül, mi volt az. :)
2013. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen, úgy érzem, mint amikor megremeg a lovaknak a bőre. Hülye a hasonlat, de ez van. Én inkább attól tartok, epilepsziás remegés. De majd utánaolvasok, és a keddi NST-n is megkérdezem.
2013. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!