Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elvileg 14 hetes vagyok...

Noisy23 kérdése:

Ha elvileg 14 hetes vagyok (voltam amikor csinaltak az UH-t, ez 2hete volt) akkor hogy lehet, hogy a magzatom csak 9+4 hetesnek felel (t) meg?

Figyelt kérdés
amit rairt a papirra ,hogy a magzat 9+4hetes.CRL 28mm de a hossza mar 10,4cm. ezt most nem ertem,egy 9-10hetes magzat meg nem lehet 10,4cm,nem? 29-en megyunk ujabb UH-ra,tudom,ott majd tobbet tudunk meg de most meg aggodom,hogy a babam nem fejlodik rendesen...:S
2013. máj. 20. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A CRL a fejtető-popsi méret. Ha az 28 mm, akkor a babád hogyan lehetne több, mint 10 centi??
2013. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem stimmelnek az adatok.

Biztos jól írtad le?

2013. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ezeket lattam a papiron,ezert vagyok meglepve,h most akkor mi van...? ha mondjuk a 10,4cm nem a baba hossza akkor az a meh nagyszaga lehet? 1.baba,tapasztalatlan vagyok...
2013. máj. 20. 15:05
 4/11 A kérdező kommentje:
ja es raadasul Londonban elek, itt alig tudok valamit a sajat terhessegemrol,olyan szintu a "tajekoztatas"...
2013. máj. 20. 15:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét. Lehet, hogy a méh nagysága- bár itthon ezt az adatot nem írják sehová. Mikor volt az utolsó menzeszed első napja??
2013. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2013. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
elso, jan.31-en volt.ez alapjan most 16.hetesnek kene lennem de a babam nem ugy nez ki:(
2013. máj. 22. 22:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát így valóban picurkának tűnik, de nem biztos, hogy aggódnod kell. Én két babával lettem állapotos jóval az elméleti peteérési időn túl, 3 nappal a következő menses előtt- mivel párom akkoriban kamionozott, így napra pontosan tudtam a teherbeesésem időpontját.Szóval ők is kisebbek voltak, mint amekkorának lenniük kellett volna a számított idő szerint. Az UH-s doki gyakorlottságán is sok múlik, lehet, hogy kicsit félremért és ilyen fiatal terhességnél pár milliméternyi eltérés is sokat számít.Tehát nyugi, bízzunk benne, hogy picurkád rendben fejlődik.

Remélem 29-én jó hírt mondanak és te is megnyugszol. Szorítok nektek, jelezz majd vissza kérlek! :)

2013. máj. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ugy lesz!:)mar alig varom,hogy lassam a babamat,mar errol is almodtam...:)
2013. máj. 26. 13:50
 10/11 A kérdező kommentje:
8/9-es, itt vagyok a legujabb infokkal: a babam egeszseges, CRL 64,2mm, nyaki redo rendben,szepen fejlodik, sokat mocorog,ma eppen hasra forgolodta magat,igy nemnagyon lehetett kivenni a kezeit de minden megvan:)a 13.hetben vagyok. :)
2013. máj. 29. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!