Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babás, mellső fali,...

Első babás, mellső fali, mélyen tapadó méhlepényes kismamák, ti hány hetesen éreztétek először a baba mozgását?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
a 18.héten 1-2 x éreztem őt, ami biztos, h babarúgás volt, és nem bélmozgás!:) Utána csendben volt, és stabilan a 20. hét körül kezdtem!
2013. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint az első. :)
2013. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A 16. héten, és olyan volt, mintha a szívem dobogott volna lejjebb, rendszertelenül. Utána szépen fokozatosan erősödött és ugrásszerűen erősebb lett a mozgása a 20. héttől. Akkor már látványos volt a mocorgása.


27 hkm

2013. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első babás, mellső fali méhlepényes kismama vagyok (azt nem tudom, hogy mélyen tapadó-e).

amikor már egyértelműen eldönthető volt, 19 hetes voltam. már előtte 1-2 héttel is éreztem valamit, nem tudtam, hogy ez babamozgás lehet-e. mondjuk szinte mindig oldalt érzem a rúgásokat. a pocakom közepén nagyon ritkán.

24hkm

2013. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Még azt meg szeretném kérdezni, hogy titeket eltiltott valamitől a doki, pl.: házimunka, szeretkezés vagy ilyesmi?Mert én nem merek szeretkezni a párommal, ő igényelné, de félek....
2013. máj. 21. 19:30
 6/8 petera6 ***** válasza:

Én a 16. héten kezdtem el érezni, de csak 2-3 naponta, aztán olyan 20. héttől rendszeres már. Így is vannak lustább, és aktívabb napjai.


Mi a 12. hétig voltunk csak tiltva barnázás miatt, azóta nem. Figyelni kell, hogy te hogy reagálsz az együttlétre. Ha utána esetleg bekeményedik a hasad, akkor inkább hanyagoljátok a dolgot, de ha nem történik semmi, akkor nyugodtan lehet :)

2013. máj. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 petera6 ***** válasza:
Jah, házimunka sajnálatos módon nincs tiltva csak azért mert terhes vagy :) (akkor kell figyelni, ha keményednél, görcsölnél, akkor magnézium, pihi)
2013. máj. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Én nagyon is szeretem a házimunkát, csak sajnos ha egy kicsit megerőltetem magam, pl.. emelem a vödör vizet, vagy cipekedek, rögtön elkezd fájni a derekam :S


A szexre visszatérve pedig orgazmus után keményedem sajna, sokáig méghozzá, ezért nem is merek. Viszont ha csak úgy vagyunk együtt hogy a páromnak jó, én pedig nem jutok el "oda", akkor nincsen semmi gond. Ezért vagyok kissé tanácstalan. Az orvosom nem mondott semmit, csak hogy nagyon vigyázzak magamra, és elsietett, így még kérdezni sem tudtam, majd legközelebb...

2013. máj. 22. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!