Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ez a furcsa folyás normális...

Mi ez a furcsa folyás normális? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Általában fehér, enyhén krémes folyásom van a terhesség alatt, szagtalan, normális mennyiségű.


Az utóbbi hetekben vettem észre, egy héten kb 2-3-4szer, hogy mintha "elöntene" egy ilyen fehéres vizes folyás. Löketszerűen jön, nem túl sok, de pont átnedvesedik a bugyim. Ez sem büdös, csak kicsit furcsállom.


16 hkm


2013. máj. 22. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt normális a bővebb folyás, de említsd majd meg az orvosodnak, hogy ezt tapasztaltad. Ilyenkor könnyebben szedünk össze gombákat, amik okozhatnak még bővebb folyást. Nekem is volt, amit hüvelykenet vételnél állapítottak meg. Semmi tünete nem volt, sem égés, sem viszketés. Semmi, de még csak a folyásom sem volt bővebb. Ha az orvos nem vesz mintát, akkor soha nem jövök rá, hoy éppen gombám van. Furcsálltam és ki lett kezelve. De ez csak egy példa, mert ugye nekem a folyás is normális mennyiségű volt, tehát jele sem volt. Szerintem nálad nem lesz probléma, de a biztonság kedvéért kérdezd meg az orvosod. :)

34 hkm

2013. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem a terhesség előtt nem igazán volt folyásom, viszont terhesen nagyon sok volt.. Mindig nézte az orvosom, h rendbe van-e. Volt többször gombás fertőzésem a 9 hó alatt, de én sose vettem észre, h más lenne a folyás, mindig a doki szólt, h ez most nem oké. Úgyh szerintem, te is mutasd meg az orvosodnak!
2013. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!