Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől érzékeny a hasam, de...

Mitől érzékeny a hasam, de csak egy ponton?

Figyelt kérdés

Ha megfogom bárhol a hasam, jó puha, semmi extra. Viszont már 2. hete van egy hely, a köldökömtől jobbra fel kb 4 cm-rel, hogy ha oda érintem finoman a tenyerem, szúródó érzést érzek, nagyon érzékeny. De csak ezen a kis helyen, sehol máshol. És csakis itt érzek ilyet, már 2 hete folyamatosan, és csakis akkor ha hozzáérek, vagy pl úgy fekszem. A pocakomon itt, ezen a helyen nincs kimarva, vagy seb, sérülés, semmi nincs rajta mégis nagyon érzékeny. Mi lehet ennek az oka? 30 hetes vagyok.


Valami ötlet, vagy esetleg tapasztalat? Köszönöm.


2013. máj. 22. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami ideget nyom a baba.

Nekem a bal bordaívem alatt fáj amikor már nagy volt a hasam. De nem a bőröm, hanem belül fájt valami.

2013. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, és szerintem nálam is egy konkrét ponton volt, én arra fogtam, hogy a lánykám úgy fekszik, hogy ott nyom, nem tulajdonítottam neki különösebb dolgot...nem is volt semmi gond :)
2013. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!