Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7-8 hónapos terhesen lehet...

Mező Szilvia kérdése:

6-7-8 hónapos terhesen lehet csúszdázni a strandon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 17:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, annak aki belinkelte nekem a kérdést üzenem, hogy én is olvastam, de én nem 18 hetes vagyok, hanem 27. Pont nyáron lesz nagy pocakom és ez az első terhességem, nem tudom mire számítsak. 5-öske, te pedig biztos elélveztél, hogy beszólhattál, nyilván csak azért regisztráltál ide, hogy másokat b@szogassál, mert ezt élvezed, ahelyett, hogy a saját elk.rt életeddel foglalkoznál!
2013. máj. 22. 22:30
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is 27 hetes vagyok, már írtam is az előző oldalon. Nagy a kísértés, ne is mondd. Én viszont biztos kihagyom. Eddig akárhányszor mentem strandra, legalább egyszer elcsúsztam, és a medencében is volt, hogy pár illető fejbe csapott, vagy a gyerekek megrúgtak. Csúszdánál már írtam, hogy ott a veszély, hogy átfordulsz, hasra esel, netán nagyot üt a víz, valaki hátulról beér, és megrúg.

Hiányzik, és strandolnék, de ki tudja, mi lehet elkapni a vízben. :(

2013. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én linkeltem be a kérdést. Oké. a kérdésedből gondoltam,hogy nyilván több leszel meg vagy is mint 18 hetes,csak azért linkeltem be,mert hogy ilyen "fiatal" várandósan se nagyon ajánlották. Szóval nem rossz indulatból tettem.. :) Mindenesetre ha mész strandra,vigyázz magatokra nagyon! :) És jó pihit! Csúszdázni,meg majd csúszdázol a kicsi születése után vagy majd vele,ha már megérett rá! :) Boldog babavárást!
2013. máj. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Most nyáron akkor kihagyom a csúszdát. Pedig nagyon imádok csúszdázni, de most a babám a legfontosabb. Én is kívánok minden kismamának boldog babavárást. Szép napot nektek!
2013. máj. 23. 08:26
 15/17 anonim ***** válasza:

Nincs elkúrt életem nagyon nics... :D

És válaszoltam a kérdésedre. Sztem magától értetődő h terhesen nem csúszdázunk.... Többen hitték előttem is h ez csak egy vicc...

2013. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igaza van pedig az 5-nek! :))) Semmi rosszat nem mondott!
2013. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

# 10/16 vagyok!

Miért pontoztok le azért, mert elmondtam, hogy én mit csináltam?? Barlangfürdőben voltam és igen is ajánlják a terhes úszást. Óvaintettem a kérdezőt a csúszdázástól és elmondtam az én történetem. Mi a francért kell lepontozni ezért??? Nem azt mondtam, hogy menjen én bungee jumpingoljon hanem, hogy én voltam fürdőben és az orvos tanácsára tettem mindezt, hogy csak hűvösebb víz és termál kihagy!!!!!!!

2013. jún. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!