Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
fura sztori...megjott fel nap mulva elmult...reggel ujra megjott borzalmas gorcsokkel derekfajassal...majd elmult...kovetkezo reggel csinaltam tesztet ami pozitiv lett.elmentem orvoshoz de az orvos nem latott terhesseget az ultrahangon....mi lehet ez ?
2013. máj. 22. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem kicsi még a terhességed azért nm látott semmit. gondolom h 2-hét múlva csak viszza hivot elenőrzésre????
2013. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kerria ***** válasza:
4-5. hét környékén még nem lehet nagyon semmit látni, valószínűleg a doki sem látott semmit az UH-on. Szerintem várj 1-2 hetet, tesztelj újból, és ha pozitív, akkor ismét nőgyógyász!
2013. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
visszahivott igen
2013. máj. 22. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:
En is igy voltam,h egyik naprol a masikra megszunt.teszteltem de negativ lett.meg varok es ujra tesztelek.
2013. máj. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!