Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a pocitok 19 hetesen?

Milyen a pocitok 19 hetesen?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel, mert éppen a minap voltam UH-n és ahogy hanyatt feküdtem (vékony vagyok) nagyon kidudorodott, hogy hol volt éppen a baba. Ez nem középen volt, hanem olyan harántosan, ahogy éppen a hasamban feküdt. Az orvos pedig megjegyezte, hogy hogy feszül a hasam, nem érzem, hogy keményedne-e. Hát én nem éreztem semmi keményedést. Azóta egyfolytában figyelgetem, de ülve is látszik, hogy egyszer jobb oldalon van inkább, egyszer bal oldalon, nem mindig egyformán kerek. De semmi keményedés és kellemetlen érzésem nincs. A magzatvíz nem kevés, sőt inkább enyhén több, mint az átlagos. De azóta is ezen parázok, hogy akkor ez így nem normális?

2013. máj. 23. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

szedj egy kis plusz magnéziumot, amúgy szerintem pont UH alatt tök normális.


nekem is keményebb akkor, sőt, picit fájni is szokott, utána is, ahogy ott matatnak :)

2013. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Szedek, magnerot 500 mg, napi egyet. Akkor nem oké így (kivéve UH), ez tényleg keményedés lenne?

2013. máj. 23. 12:36
 3/3 anonim ***** válasza:
védőnővel beszélj erről, de ha te nem érzed, szerintem nem keményedés, de csak az én véleményem :)
2013. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!