Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tescoban kapható babyruhák,...

A tescoban kapható babyruhák, bady, amik 7-3 db-os csomagban vannak nagyon jó áron jó minőségűék?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
igen általában elég jó minőségűek is..Főleg a baba ruhák.
2008. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia én is vettem már náluk és szerintem nagyon megéri ,én mondjuk csak a tescost venném mert pl az ausonos nem tünik olyan jónak és drága is de a tescot ajánlom mindenkinek nekem a kokusz matrac is onan van olcso volt és jó minöségü
2008. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos én is a vásárlás vége felé fedeztem fel,milyen cuki cuccok vannak ott és milyen jó árban,de sztem nagyon megéri.Én tuti már csak ott fogok venni neki rucit.Némelyik olcsóbbra jön ki,mint egy turis rugi,szval sztem próbáld ki te is:)
2008. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
általában elég jók, de azért nézd meg az anyagát mennyire nyúlós, mennyire finom, stb. De szerintem arra a kis időre amég ki nem nővi addig mindenképpen jók és megérik.
2008. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fele cuccot onnan vettem, szerintem nagyon jók, főleg a bodyk meg a kis napozók, de szinte bármit érdemes a babarucik közül megvenni. Ilyen árban sehol nem találsz és jól moshatók.
2008. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már vettem is egy pár dolgot. Nagyon jók!!!
2008. jún. 18. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, én már használom őket. Kb. 2 naponta mosom őket és meg sem látszik rajtuk. Annyi idő alatt nem megy tönkre, int amennyi idő alatt kinövi :). A nagyi vett a Brendonban neki Bodyt (kb. 2000Ftért), Hát amikor kiakartam a kakit mosni belőle, kibolyhosodott. Erről ennyit :(. A TESCOS a király :).
2008. jún. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most 3 hónapos,majdnem mindene tescos volt,amit már kinőtt onnan pótoljuk,mert nagyon jó minőségűek. A tescos színes eldobható pelenkát is merem ajánlani,sajnos csak mostanában próbáltuk ki,eddig drágább márkákat használtunk,de ez jött be a legjobban.
2008. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!