Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pontosan milyen érzés ha a...

Pontosan milyen érzés ha a baba csuklik?

Figyelt kérdés

Első babánkat várjuk és nem tudom h a csuklását érzem-e. Lehetséges h a hüvelyemben/nél is érzem? Az olyan nagyon gyenge lüktető érzés. Van mikor a hasam egyik oldalán érzem, ott erősebben is. Ritmikus érzés, de olyan gyors. Ez az lehet? Nektek milyen? Hány másodpercenként csuklik? Mert ha én azt érzem akkor nekem 2 másodpercenként. Ez nem gyors?


28+5 h km



2013. máj. 27. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint a mi babánk is pont így csuklott a pocakomban :) (most már 11 hós nagyfiú) A 2 másodperc is stimmel.
2013. máj. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont ilyen érzés és a 2 másodperc nem gyors:)

32 hkm

2013. máj. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kis kopogásként írnám le, ami valóban nagyon gyors, sokkal tempósabb, mint a felnőttek csuklása.

Ha éppen úgy helyezkedik a baba, akkor a pocakom is rángatózik azon a helyen, ahol a csuklást érzem.

Szerintem te is ezt érzed:)


31 hkm

2013. máj. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem teljesen olyan volt mint amikor rúgott,csak nem olyan erősen éreztem és szabályos időközönként.
2013. máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor legalább már tudom h Ő az :-)
2013. máj. 27. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!