Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen normális a 100...

32 hetesen normális a 100 körüli pulzus? A vérnyomásom 118/70 körül van mindig, de a pulzusom nagyon sok, érzem is, hogy nagyon dobog a szívem.

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességeim alatt mindig 120 körül volt a pulzus. De ha érzed is, hogy nem stimmel valami, érdemes lenne megnézetni a TSH-t.
2013. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most néztek TSH-t 1,2 lett, ami teljesen normális.
2013. máj. 27. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 100-120 körüli a pulzusom, de semmit nem mondtak rá.

32 hkm

2013. máj. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem alacsony volt a vérnyomásom szinte végig (100/50-60), de a pulzusom magas (80-100), én többször majdnem el is ájultam miatta.

Ha éreztem , hogy jön egy hullám, akkor akár a boltban a sor közepén is leültem (ahogyan ezt tanácsolták.

Ez ellen állítólag nem lehet semmit tenni, bár az én tapasztalatom az volt, hogy mindig akkor jött rám, hogy felment a pulzusom, mikor nem kaptam rendesen levegőt (zárt tér vagy kifulladtam, de én azt gondoltam, hogy bírom még).

39 hkm

2013. jún. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!