Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves vagyok, hogyan mondjam...

17 éves vagyok, hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy terhes vagyok? A vőlegényem 30 éves. Nagyon félek a reakciójuktól.

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 07:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha már a vőlegényed, akkor szerintem annyira nagy problémát nem csinálnak belőle. Ha meg nem mondod el, és később derül ki, sokkal rosszabb, mintha most őszintén eléjük állnál és elmondanád, hogy ez történt.
2013. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hááát, készülj fel, hogy nem fognak tapsikolni örömükben. Nem ismerem a szüleidet, de minden bizonnyal mögéd fognak állni bárhogyan is döntesz (megtartod? vagy nem?) Illetőleg, ha tanácsolhatom, csak akkor szüld meg ezt a babát, ha biztos háttered van. Ilyen fiatalon szüleid és páron kellő támogatása nélkül nagyon-nagyon nehéz lenne! Gondolom szeretnéd még elvégezni az iskolát is, gondolnod kell még a saját jövődre is!!! Mihamarabb oda kell állnod eléjük és őszintén meg kell velük beszélned!
2013. máj. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

minek neked 17 évesen vőlegény amikor még gyerek vagy?

aki ráadásul majdnem kétszer annyi idős mint te

vén majom lesz amikor te még bomba nő

no te tudod

te jó ég még érettségi sincs és anya leszel


ha szüleid jó fejek akkor úgyis a megtartás mellett állnak ki és mindenben támogatni fognak

2013. máj. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát vállald a következményeket. Állj eléjük és mondd el, mást nem tudsz csinálni.
2013. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Hát kedves kérdező nem irigyellek, ha a szüleid jófejek akkor talán megértik de kérdezem én a mai fiatalok MIÉRT NEM TUDNAK VÉDEKEZNI? olyan nehéz felhúzni egy gumit vagy bevenni egy fogamzásgátlót? gondolom a f@szid örül neki hiszem már egy vén majom hozzád képest. Ő is nem hogy a saját korabeliekkel kezdene egy kislányal áll össze, mind a 2töknek csak gratulálni tudok, iskolával mi lesz? hogy lesz így végzettséged? Most már ha így alakult szerintem tartsd meg a babát és vállald a következményeket, persze ha van valaki aki tud támogatni mert így hogy munkád sem volt elötte nem fogsz kapni csak gyest és családit. Abból nem tudsz felnevelni egy gyereket, pelenkára elég. Gondolkodni kellett volna mielött ezt teszitek...
2013. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Hát most le leszek pontozva kedves Előttem Szólók, de szerintem semmi közötök ahhoz, hogy hány éves a vőlegénye a Kérdezőnek! Nem tudom, Ti hány évesek vagytok, és hány éves a párotok/férjetek/vőlegényetek, de attól, hogy nincs ekkora korkülönbség, nem biztos, hogy boldogabbak vagytok! Egy 30 éves pasi még nem öreg és a mai lányok 17 évesen már elég felnőttek.

Azzal egyet értek, hogy védekezni kellett volna, ha még nem akarnak babát és mindkettőnek lehetett volna annyi esze, hogy gondol rá, de ha már pocakban a baba, nem kell földbe döngölni a Kérdezőt!

Kedves Kérdező! Gondolom, ha már vőlegényed van a Szüleid tisztában vannak azzal, hogy nem szexmentes az életed! Ne titkolózz, álljatok eléjük és mondjátok el, hogy mi a helyzet! Lehet, hogy az első pillanatban nem lesznek maradéktalanul boldogok, de mivel a szüleid, biztosan mindenben segíteni fognak!

2013. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Sokan vagytok ti, akik ítélkeztek. Vajon ti mit csináltatok volna, ha ilyen helyzetbe kerültetek volna? Na most akkor jönne az, hogy én soha nem kerültem volna ilyenbe. Hát hogyne. Egy 30 éves férfi még nem vén f@sz. Nem tudom, hogy aki ezt írja az hány éves. A lényeg az, hogy 19 éves voltam, amikor az akkori VŐLEGÉNYEMMEL (30 éves volt akkor), aki már lassan egy éve a FÉRJEM, megtudtuk, hogy babánk lesz. Nagy ívben tojtam a sok rosszindulatú emberre, akik azt mondták, hogy nem illünk össze és korai a baba. Nincs nekik-nektek saját életetek? Nincsenek olyan dolgaitok, amit ha lehetne máshogy csinálnátok? Normálisan teszi fel a kérdést és ti kedves válaszoló empatikus emberkék mind bántjátok. Nincs elég baja?


Neked pedig kedves kérdező. Az előttem szólóknak van némi igaza. Védekezni kellett volna és akkor nem főne a fejed, amiatt, hogy mit mondj nekik. Ebből látszik, hogy még te magad is egy nagy gyerek vagy. Állj eléjük és ess túl rajta. Mivel gondolom a vőlegényed már dolgozik és van keresete, annyira nem fognak leszúrni érte. A jövőd más lapra tartozik, azt lassan és biztosan is lehet építeni a gyerkőc mellett!


Sok boldogságot és kitartást kívánok!


21 éves 16 hónapos kisfiú anyukája

2013. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit mondasz úgyis kiakadnak rajta.
2013. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A kedves kérdezőhöz, úgy is tudja hogy mi a véleménye más embereknek a korai babavállalásról, és igen is öreg a pasi hozzá képest, egy 17 évesnek nem 30 évessel kéne kezdenie, ha még is akkor legalább a kedves úri embernek lehetett volna annyi esze hogy védekeznek. Ha az ágyba nagy volt a szája akkor a szülei elött is legyen nagy, és ha az ágyba nagylány akkor a szülei elött is mutassa meg hogy ő egy érett nő.
2013. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gondolom tisztában vannak azzal, hogy szeretkeztek. Ez benne van a pakliban védekezés esetén is. Nem fognak örömükben tapsolni, de majd elfogadják. Minél előbb elmondod, annál jobb.


18 hetes kismama és egy 2 éves kislány anyukája

2013. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!