Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Bajcsy korházba mit kell...

A Bajcsy korházba mit kell vinni szüléskor? Szült mostanság ott valaki?

Figyelt kérdés
én 3 hét mulva fogok szülni, de nem tudom hogy a babának mit kérnek be, ha szülök a saját hálóingemben fogok vagy kapok egy korházit? részleteket mondjatok kinél hogy zajlott a szülés.
2013. máj. 28. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre Én is kíváncsi lennék mert Én is ott szülök júliusban bár szerintem júni vége lesz abból. :)
2013. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajat haloing kell a szulesnel, a babanak pelus, popsitorlo, kenocs, textilpelus, kis cumisuveg kell. Mi erdekelne titeket meg pontosan?:)
2013. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
engem konkrétan az egész szülés menete habár mindenkinél más, mondjuk onnan hogy elindultál otthonról ... :) egyébként kösy az előző választ
2013. máj. 29. 08:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Elindultam, lent a kartonozóban bejelentkeztem, adtak egy mappát, amiben papírok voltak, meg azt hiszem, evőeszközöket. (csak ha tuti szülsz, mert ha hazaküldenek, akkor stornó) Adnak hálóinget, ha szerencséd van össze lehet kötni :) Beöntés, zuhany, borotválás. Járkálás, ha nem indul be. Közben néha ráraknak a ctg-re, megnézik a babát. Én kaptam oxit, az rettenet, ja, amelyik szoba szabad oda kerülsz, de hoztak be labdát, volt légkondi, férjem bent volt végig. Orvos néha rámnézett, aztán mikor jön a tolófájás, betolja a szülésznő a kiskocsit, amivel a babát ellátják. Aztán nekem mégsem jött ki a baba, úgyhogy még egy infúzió, amivel leállították a fájást, aztán megcsászároztak :)
2013. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!