Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teszteljek vagy várjak még...

Teszteljek vagy várjak még pár napot?

Figyelt kérdés
26ra nem vártam.nincs tünetem,még mensire sem,pedig szokott lenni.pisilni óránként járok van amikor még sürübben. bizakodhatok h baba?
2013. máj. 28. 22:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bizakodhatsz! Tök jó, hogy vártál! Szerintem, most, hogy így már tuti késik, bármikor tesztelhetsz, nagyon valószínű, hogy pontos eredményt fogsz kapni. (A gyakori pisilés is biztató... első tünetek egyike lehet. :))
2013. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod,jol esik.ma reggel is ugy volt h megcsinálom a tesztet,de aztán féretettem h majd holnap.nemtudom h megcsináljam reggel vagy majd utánna reggel.nemszeretném hamar megcsinálni h negativ legyen és rá két napra ujra teszteljek... :)
2013. máj. 28. 22:25
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem már nyugodtan megcsinálhatod két nap késéssel. Drukkolok!
2013. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

En epp 2 nap keses utan teszteltem es egyertelmuen pozitiv lett. Habar a kerdesek/valaszok olvasasa utan arra jutottam, hogy sokat szamit az is, hogy milyen tesztet csinalsz. Az egyik kismama irta, hogy 9 nap keses utan meg mindig negativat tesztelt aztan arra gondolt, hogy kiprobal egy masik tesztet es az mar nagyon eros pozitiv lett!

Minden esetre sok sikert! Es majd mindenkepp ird meg, hogy mi lett az eredmeny! 14 hkm

2013. máj. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is tesztelj nyugodtan, már biztos kimutatja

22 hkm

2013. máj. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tesztelj és ird meg mi lett!!:)
2013. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
még nemjött meg :) holnap reggel tesztelek.. olvasgattam,h legjobb ha m.késése után 7 napra tesztel valaki mert az már azt mutatja ami van és nemkell ujra tesztelgetni,de akkor ezek szerint várhatok én 9napot is ha olyan a tesztem...megprobálom! remélem baba :) és köszi a válaszokat!
2013. máj. 29. 13:24
 8/19 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen írd meg hnap! :-)
2013. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Első lennék!

Nyugodtan tesztelhetsz most is, később is. :) Mi is úgy voltunk vele, hogyha baba, akkor pár nap múlva is ott lesz, és legalább tuti eredményt kapunk. Így mi kivártuk a leghosszabb késésem, ami eddig 9 nap volt, és mivel nem jött meg (én is rengeteget jártam pisilni... még bosszantott is, hogy este vagy 3-4 alkalommal keltem fel pisilni), így teszteltünk x-epil tesztcsíkkal. Rögtön kijött már a második csík. Azt hittem rossz lesz a teszt, mert a kontroll csak később jött ki. :) Aztán csináltunk biztos, ami biztos, még további 3 tesztet (ugye a második X-epil csíkot, X-epil tesztkazettásat, és egy Predictor Early-t), amiknél ugyanúgy előbb jött ki az eredmény.

Szóval én ezért is merem javasolni, hogy bátran lehet várni, a baba ott marad, és a türelem ebben az esetben is rózsát, de legalább egyértelmű tesztet jelent. :)


Nagyon-nagyon szurkolok, hogy ne jöjjön meg! :)

2013. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
na?Teszteltél?:)
2013. máj. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!