Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen már felkereshetem a...

7 hetesen már felkereshetem a nőgyógyászomat? Látni fogjuk hogy van baba?

Figyelt kérdés
annyi mindent olvasok itt, hogy elbizonytalanodtam és félek...látni kell??Ki mikor ment?
2013. máj. 30. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Látni fogja. Én 5 hetesen voltam, akkor még nem látta, 6 hetesen már igen :-)
2013. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem négy hetesen csináltak hüvelyi ultrahangot. Mert bizonytalan volt, hogy kismama vagyok. Láttuk a kicsit, egy kis pontocska volt:)

Szerintem elmehetsz.

Egy jó tanács: semmi internetes oldal a terhesség ideje alatt, felejtsd el ezt az oldalt is. Élvezd a terhességet, boldog babavárást :)

2013. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen már mehetsz. Már szivhang is lesz. Egyébként az 5. héten a legtöbb esetben már látszódik a petezsák. Tehát azt már akkor meg tudják állapitani hogy jó helyen van-e.
2013. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor nem csak babát de már szívhangot is fogtok hallani. :) Én először 8 hetesen mentem. Nehéz volt kivárni de megérte. Nem akartam kétségek közt maradni így biztosra mentem. Persze nem volt se vérzésem se ilyesmi ezért nem mentem hamarabb. Ha lett volna gond akkor természetesen egyből mentem volna. :)
2013. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én is ezért kérdezem, semmi tünetem nincs, még fájdalom sem, hányinger-hányás sem, semmi...viszont van 3 pozi teszt!Az első kettő halványka volt, a harmadikat ma csináltam, hamarabb megjelent a tesztcsík mint a control.Szóval 5 hetesen már elmentem dokihoz, de csak egy pontot látott és visszahívott két hét múlva, avgyis 7 hetesen.Megvárjam a 8.?
2013. máj. 30. 20:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kibírod akkor én azt mondom h várd. :) Akkor 10000% h lesz szívhang is. De ha nem akkor menj el 7 hetesen nyugodtan akkor is lehetséges vagyis valószínű h lesz szívhang ugye ez függ a pontos fogantatástól is. :) De babát már fog akkor is látni. :) Szóval ahogy érzed. :)
2013. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szívem szerint mennék, annyira szeretném a babát!5 hetesen endom = 15 mm ennyit írt a könyvembe, leletet nem kaptam és vitaminszedést javasolt!
2013. máj. 30. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:
ha már akkor is votl pontocska akkor nyugodtan. Ö is ezt mondta ha 8. héten kéne akkor azt mondta volna. Gondolom Te is kiváncsi vagy rendben van-e minek várni még. Én tuti nem várnék.
2013. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!