Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 napja késik, HCG szint van,...

9 napja késik, HCG szint van, UH-on semmi, szerintetek?

Figyelt kérdés

35 napos ciklusom van, a 33. ciklusnapon erős pozitív lett a tesztem. A 42. ciklusnapon voltam UH-on a korábbi vetélések miatt és az orvos semmit nem látott, azt mondta 7 hetesnek kellene lennem? Mégis hogy számolta? Kizárt! Nézetett egy hcg szintet a 43. napon és 588 lett az eredmény! Hétfőn újra meg kell ismételni. Ugye csak azért nem látta mert pici és korán hívott be ugye? Nem lehet méhen kívüli ugye? Semmi panaszom eddig.

Kérlek segítsetek mert már minden hülyeséget beképzelek:(



2013. jún. 1. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
igen , lehet hogy korai még az uh, a doki a ciklusok közti időt számolja, ettől lehetsz te még csak 3-4 hetes terhes
2013. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A doki is csak egy átlag idős terhességet tud mondani, a tényleges idejét még ő sem tudhatja.

Lehet még csak 3-4 hetes vagy. Nem lehet tudni szabálytalan ciklusnál a peteérés időpontját.

Menj vissza később, vagy menj egy másikhoz.

A pozitív az pozitív. Persze méhen kívülitől is, de nem az a mérvadó.

23+1hkm

2013. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az 588 elég alacsony ilyen hosszú ciklus mellett is, valóban nem vagy még 7 hetes ha ilyen hosszúak a ciklusaid, de a nem vár után 1 héttel már több ezenek kéne lenni a hcg-nek.
2013. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy nem fejlődött tovább, már az se érdekel ha magától megjön, csak méhen kívül ne legyen
2013. jún. 1. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért még reménykedjél. Hétfői hcg eredményből sok minden kiderül.
2013. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha pontosan tudod mikor volt az ovulációd (hőmérőztél,vagy ovu teszt?) akkor kb tudod mikor fogant a baba.

Nekem látták már a kimaradt vérzés után 3nappal a petezsákot,hozzáteszem nekem középidőben fogant 29 napos ciklusnál.

Az azért nem annyira jó jel,hogy nem látott semmit.

Ha ciklus végén fogant,akkor viszont a teszted nem lett volna erős pozitív..

Sajnálom,de lehet elkezdődött valami,és megszakadt:-(

Kívánom,hogy ne legyen igazam és baba legyen a dologban!!!

2013. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!