Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség esetén a "kívánósság...

Terhesség esetén a "kívánósság" mikor jelentkezhet? És a hasmenés lehet egy tünete a terhességnek?

Figyelt kérdés

#terhesség #hasmenés kívánós
2013. jún. 3. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam a kívánósság az első 3 hónapban volt, utána elmúlt. Két barátnőmnél az utolsó trimeszterben jelentkezett, így szerintem egyénenként változó. Hasmenéses tünetről még nem hallottam.
2013. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 petera6 ***** válasza:

Minden terhesség más leginkább :)


Én, most a 23. héten kezdtem el kicsit édesség-sóvár lenni. Hasmenésem nem volt, szerintem ez nem is nagyon terhes tünet.

2013. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 12 hétig egyáltalán nem voltam kívánós, sőtt...undorodtam mindentől...


hasmenésem soha nem volt, szerintem ez másra utal...

2013. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálam 12.héttől érkezett,felváltotta a hányást...főleg húsfélét,nyers sárgarépát,narancslevet kívánok :-)

19 hetes vagyok most

2013. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert hallottam olyant, hogy beágyazódás környékén szokott hasmenés előfordulni, és én vasárnap volt egy hete (tehát máj. 26.án) voltam így+ szédülés és hányinger, nem tudtam enni. Bár az utóbbi időben napi 3-4 órát alszom csak a teendőim miatt. És nem tudom, hogy mi van. A barátom egyszer tette belém a csupasz farkát, de vette is ki azonnal, ez a ciklusom 12.napján volt(máj. 21.) és 26.án voltam rosszul és most kívánom az édeset, de nem vagyok édes szájú...
2013. jún. 3. 16:06
 6/10 anonim ***** válasza:
A hasmenés biztos nem. De ez a belém tette a csupasz farkát, bocs, de jót nevettem.
2013. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:D
2013. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hasmenés ritkán előfordul! A kívánósság ilyenkor szerintem még nem jelentkezne. A korai tünetek lehetnek a hasfájás, émelygés!
2013. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem kívánt terhesség lenne?! Amúgy Én a legelején 5-6 hetesen igenis tapasztaltam hasmenést, nem is értettem, de azóta nem hogy hasmenésem nincs, nagyon székletem sem.. :/ A legtisztább, ha csinálsz egy tesztet, feltéve ha már késik a mensid. A tüneteket Én inkább 7.hét fölé tenném, ha persze lesznek tünetek.
2013. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma teszteztem, negatív lett...
2013. jún. 5. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!