Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit aggódom. Nem nagy egy...

Kicsit aggódom. Nem nagy egy kicsit 19+4/5 naposan a BDP 52mm?

Figyelt kérdés

Az FL viszont jónak számít 33mm.

Lehetséges , hogy elmér a doki 1-2 mm-t? A 16 hetes UH-n még minden stimmelt.


2013. jún. 4. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Emiatt egyalátalán nem aggódnék... Te se aggódj szerintem. Lehet el is mérte egy kicsit de ha nem ,akkor sem baj szerintem. Ne aggódj, nem lesz óriás bébid.
2013. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is amiatt aggódom, hogy óriás bébi lenne, csak remélem nem valami baj jele, hogy nagyobb a buksija. 16+4 napos UH-n volt 24mm a FL pedig 20 mm.Szóval már ott is talán picit kisebb, de még belefér.
2013. jún. 4. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Abszolút lehetséges, hogy ennél többet is elmérnek. Nemrég válaszoltam egy másik kérdésnél, hogy nekem a dokim maga mondta, hogy minden mérés, minden doki, minden UH gép mást mér, ez az emberi tényező :) Egyébként az én első babámnak folyton tök nagynak mérték a fejét, és amikor kérdeztem rettegve, hogy ez valami bajt jelent-e, a dokim közölte: nem, csak annyit jelent, hogy nagy a feje, a szülésznő meg azt, hogy hát igen, nézzünk csak rá az apukára :) tényleg nincs kis feje, de gyönyörű, arányos, egészséges, már elmúlt 1 éves.
2013. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet elmérés is amúgy.

A fiamnak 19 hetes uh-n 50,4 mm volt a fejátmérője.

Aztán 20 hetesen mentem megyeszékhelyre uh-ra az Afp eredmény miatt, ott 48 mm-nek mérték a fejátmérőt. És nyilván nem ment össze.:) Az FL a fiamnak is 33 mm volt akkor.

De egyébként nagyobb buksival született a fiam, meg amúgy is nagy méretekkel, 3960 grammal és nem tudtam természetesen megszülni, mert nem is volt jó a fekvése (fejvégű volt ugyan, de mégsem feküdt megfelelően), plusz túl nagyok voltak a méretei hozzám képest. Tehát nem lett óriásbaba, de nagy baba lett.

2013. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kicsit azért megnyugodtam.Akármire is gondoltam......elmérték? túl sokat fejlődött 3 hét alatt, kóros elváltozás lehet.Köszönöm nektek. :)

Főképp nyugtatnak a méretek amiket írtál. :)

2013. jún. 4. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!