Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gabriel teszt (25ös) 16....

Gabriel teszt (25ös) 16. dpo-n segítsete. K, csapott be valakit?

Figyelt kérdés
negatív lett, nem tartottam meg fél órnál tovább, de addig az volt. Lehetséges hogy nem mutatta ki? Vagy ez nem terhesség akkor?

2013. jún. 4. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
A nem várt előtt fölösleges tesztelni. Sok nőnek csak a nem várt után 5-14 nappal lesz csak pozitív a teszt. Ha késik 3-7 napot utána érdemes tesztelni, addig nem.
2013. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de a peteérés a lényeg.. csak akkor voltunk együtt.
2013. jún. 4. 18:31
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A Gabriel nekem 2hét után is nega volt, amikor a Lilly bőven pozitívat mutatott...(lilly nemvárt napján du is pozitívat mutatott nekem)

2,5éves a csajszi.

2013. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
mikor kéne nem megjönnie amúgy?
2013. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem tudom mert rendszertelen lilyt hol lehet kapni?
2013. jún. 4. 18:41
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván az ovud napja a fontos, de egyáltalán nem biztos, hogy neked a 16dpo-n ki fogja mutatni a terhességedet. Nem egy ismerősöm van és itt is nem egyszer olvastam, hogy csak a nem várt után lett + a teszt. Nekem személy szerint X-epil 25 teszt már 13dpo-n kimutatta halványan a terhességem, míg a Gabriel csak 5 hetes 5 naposan mutatott egy halványka valamit. Barátnőmnek Gabriel 17dpo-n úgy virított a két csík mint égen a csillagok. Az, hogy mikor mutat valamit a teszt függ, hogy te személy szerint mennyi HCG-t termelsz (baba) és a teszttől is függ. Ezért szokták mondani, hogy tök fölösleges előre tesztelni. Ha nem jön meg az már egy jel a terhességre, ráadásul ingyenes jel. Ha több napig nem jön meg, az még jobb jel, és utána már jöhet a teszt. Előtte teljesen mindegy mi az eredmény mert még bármi történhet (vetélés, téves negatív)
2013. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem az X-epil teszt vált be (tesco, Rossman) kb. 800Ft 2db. A lilly is jó csak az drágább , szintén Rossman, Tesco. De ha be mész DM-be ott is találsz teszteket. Nekem a gyógyszertárik nem váltak be.
2013. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de ha nem tudom mikor jönne meg honnan tudjam hogy mikor maradt ki...?
2013. jún. 4. 18:45
 9/16 anonim ***** válasza:
14%
Mikor volt peteérésed? Peteérés után 14-16 nap múlva kell megjönnie. Ez szabály, ha nem így működik akkor nagy valószínűséggel hormon problémád van. De ha LH tesztből, hőmérőből, nyálka nézegetésből stb. tudod a peteérésed "pontos" napját akkor hozzá adsz legalább 14-et, de inkább 22 napot, na akkor már nagy eséllyel fog mutatni valamit a teszt. 14. napon már elkezdte a baba beásni magát, de még közel sem fejezte beágyazódást. A HCG szintje minden nőnél egyénileg emelkedik, van akinek lassabban van akinek gyorsabban. Rendkívül teszt függő is, hogy mikortól mutat már valamit.
2013. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rendszeres ciklusod, egészen biztos, hogy hormon problémád van, amivel fel kellene keresni egy orvost. Mert így évekig lehet babán dolgozni.
2013. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!